דף הבית » מערכות מסחר » טריידאנט שרותי מסחר אלקטרוני

טריידאנט שרותי מסחר אלקטרוני

גם אם אנו לא מרגישים את זה בצורה יומיומית, העולם שסביבנו משתנה במהירות בעקבות הכניסה לעידן המידע והפיתוחים הטכנולוגיים של עשרות השנים האחרונות. רק לפני כ-30 שנה אף אחד לא חלם על שפיתוחים כמו האינטרנט המהיר, הסמארטפונים, המחשבים הניידים, הטאבלטים והרשתות החברתיות יהיו חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. ברם, כיום אנו רואים שהטכנולוגיה מאפשרת לנו לצמצם פערים, לייעל תהליכים ולהפוך את העולם לנגיש יותר עבורנו.

מסחר בשוק ההון בעבר ובהווה

אם כן, התמורות שמתרחשות בעולם נוגעות כמעט לכל תחום בחיינו וגם לאופי המסחר בשוק ההון. בעבר הלא רחוק, ענף המסחר בבורסה היה מצומצם יחסית, מחזורי המסחר היו די נמוכים ואלה שהתעסקו בתחום היו בעיקר אנשים בעלי אמצעים מקושרים כך או אחרת למקורות מידע פיננסי. רוב הציבור הסתכל בחשד על הפעילות המתרחשת בבורסה, כאשר גם המשבר הכלכלי של 1929 בארה"ב שהוביל לקריסה גלובלית (ובמידה מסוימת למלחמת העולם ה-2) ורושש מאות אלפי משפחות עדיין נשאר בזיכרון.

כיום המצב השתנה לחלוטין. לרוב משקי הבית בעולם המערבי קיימת גישה לרשת האינטרנט וכל אדם שמעוניין לסחור בבורסה יכול לבצע פעולות של קניית ומכירת ניירות ערך על ידי לחיצת כפתור פשוטה. הוא יכול לעשות את זה מהמחשב האישי שלו, מהטאבלט או מהסמארטפון שלו מכל מקום בעולם, בלי להיות תלוי במתווך אנושי שנמצא פיזית בבורסה. המסחר הפך להיות אלקטרוני לחלוטין ומבוצע דרך ברוקרים מקוונים באמצעות חיבור לרשת האינטרנט.

בנוסף לכך, כמות המידע הכלכלי שנגיש לכל אדם בעל חיבור לאינטרנט הוא חסר תקדים. בכל רגע נתון הסוחר הפוטנציאלי יכול למצוא נתונים היסטוריים של עשרות שנים אחורה, תחזיות פיננסיות של מיטב המומחים, ציטוטים של שערי ניירות ערך בכל חלקיק של שנייה, הודעות מתפרצות על אינדיקאטורים מקרו כלכליים, מסיבות עיתונאים של קובעי מדיניות ועוד. האפשרות הזו לדלות מידע רלוונטי שיכול לעזור בקבלת ההחלטות לגבי פעולות מסחר גורמת לכניסה של אנשים נוספים לשוק ולעלייה הדרגתית במחזורי המסחר.

טריידאנט שירותי מסחר אלקטרוני בע"מ

אחת החברות הידועות שעוסקות במתן שירותים לברוקרים שמאפשרים מסחר אלקטרוני היא טריידאנט שירותי מסחר שנוסדה בשנת 1997 והממוקמת בפתח תקווה. החברה מציעה מגוון פתרונות אלקטרוניים לעסקים שעוסקים בתיווך בין לקוחות הקצה לבורסות ועושה זאת על ידי מגוון פיתוחים טכנולוגיים ושירותי מידע.

טרייד מסחר היא רק אחת מן החברות שפועלות בתחום השירותים האלקטרוניים, שמתפתח במהירות גבוהה וצובר פופולאריות בגלל הביקוש הרב בעת האחרונה מצד הלקוחות. הסוחרים מבינים כיום שאין שום סיבה לשלם עמלות מסחר גבוהות לבנקים ובתי ההשקעות הגדולים כאשר ישנו מגוון כה גדול של חברות ברוקראז' פרטיות הנגישות ברשת האינטרנט. התחרות הגדולה בין הברוקרים המקוונים מביאה להורדה בעלויות, במרווחים בין עלות הקנייה והמכירה ובמבצעים שונים של גיוסי לקוחות.

אנו בפורטל המומחים למסחר עובדים עם חברות רבות שעוסקות בשירותי מסחר אלקטרוני. במידה ואתה רוצה לקבל אינפורמציה נוספת על טריידאנט שירותי מסחר אלקטרוני בע"מ, אנו יכולים לענות על כל השאלות שמעניינות אותך ללא כל עלות או התחייבות מצדך. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות