דף הבית » מערכות מסחר » מסחר ברובוטים

מסחר ברובוטים

מסחר ברובוטים הופך להיות לפופולארי יותר ויותר בשוק ההון. הסוחרים של עידן המחשב תמיד חלמו על פיתוח שיקל עליהם את המסחר ויגביר את הדיוק והמהירות בו הוא מתבצע וכיום אפשרות כזאת קיימת. מסחר ברובוטים מהווה כיום חלק אינטגראלי מפלטפורמות מסחר שונות ומציע אפשרויות חדשות למשתמשים בו.

מה הוא רובוט למסחר?

רובוט למסחר זו תוכנה המסוגלת לבצע פעולות לפי הוראות מוגדרות של הסוחר וללא השתתפותו הישירה. כל תכנית המסחר תתבצע באופן אוטומטי או באופן מכאני, כאשר הרובוט הוא זה ששולח את הבקשות לברוקר ללא כל התערבות על ידי הסוחר. אתה מתקין ומגדיר את הרובוט במסוף המסחר שלך אשר מחובר לברוקר, ולאחר מכן הרובוט מתחיל לסחור בשוק בהתאם לאסטרטגיה המתוכננת.

יתרונות למסחר ברובוטים

מנקודת מבט פסיכולוגית, רובוט מסחר הוא דבר חיובי מאד. הרובוט מפחית את האחריות להחלטה מהסוחרים וכל הסחר עצמו הופך להיות פחות מלחיץ. הסוחר הממוצע לא חייב בהכרח להכיר לעומק ניתוח טכניים ופונדמנטאליים של השוק, שכן כל החישובים כבר נמצאים בתוכנה. בנוסף, רובוט מסחר מסוגל להתמודד עם איתותי מסחר גם בהיעדרו של הסוחר.

רובוטים מובנים ועצמאיים

במסופי מסחר מסוימים, כגון MetaTrader4, ישנם רובוטים מובנים הנקראים "יועצים". לרובוטים אלה ישנם יכולות לבצע מסחר באופן עצמאי ולהוסיף לתהליך המסחר גם ליווי קולי. הם מאוד פופולאריים בקרב סוחרים מתחילים ונועדו גם לצורך הדגמה של כלי התכנות במסוף המסחר. האפשרויות ליצירה "היועץ" משלך היא פשוט מדהימות. אתה יכול לסדר שורה של פקודות במחירים וזמנים שונים, לפתוח פוזיציות באופן אוטומטי ועוד. בסופו של דבר, חלק מהתוכנות האלה יהיו מסוגלות להחליף את הסוחר האנושי לחלוטין.

המסחר ברובוטים יכול להיראות מאוד מסובך בהתחלה לסוחרים מתחילים, אבל אחרי זמן קצר יחסית של שימוש, כבר תוכל להתחיל להגדיר את התוכנות בעצמך ולראות שיש לזה השפעה חיובית על תוצאות המסחר שלך. גם אם בהתחלה קשה לך לסמוך על תוכנת מחשב לחלוטין ,כשזה מגיע לכסף שלך, אתה יכול רק להיעזר ברובוטים כדי שיאפשרו לך לבלות פחות זמן בהמתנה וניתוח גרפי.

לסיכום, יחד עם ההתפתחות המהירה של המסחר באינטרנט והאפשרויות הטכנולוגיות החדשות שהופכות נגישות לכלל הסוחרים בשוק ההון, מסחר ברובוטים הופך להיות מתקדם יותר ויותר. אתר המומחים למסחר עובד עם החברות המקצועיות ביותר בתחום המסחר ברובוטים וישמח לעזור לך לבחור את רובוט המסחר המתאים לך. השאר את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם.

 

נגישות