דף הבית » לימודי מסחר » מסחר באמזון

מסחר באמזון

מסחר דרך האינטרנט הופך לפופולארי יותר ויותר בישראל. אנשים רבים בוחרים לרכוש את המוצרים שהם זקוקים להם בצורה מקוונת, בלי להגיע באופן פיזי לחנות שמוכרת את אותו מוצר. זה מאפשר לרוכשים הפוטנציאליים לקבל את ההחלטות לגבי הקניות שלהם באווירה שקטה ורגועה, ללא לחץ של זמן ובכל ימי השבוע. בנוסף, ניתן להשוות מחירים בין חנויות שונות בקלות יתרה ולקבל את מרב האינפורמציה על מוצרים דומים.

מעבר לכך, בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והאפשרויות הרבות שמציעה רשת האינטרנט, כל אדם יכול להיות כיום קונה ומוכר בו זמנית. ישנם אתרים בינלאומיים רבים שמציעים תיווך בין קונים ומוכרים ועל ידי כך אפשרות להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור כל לקוח.

מסחר באמזון

אמזון היא אחת החברות הגדולות והמוכרות ביותר בעולם בתחום המסחר המקוון. היא החלה את דרכה כאתר שהתמחה במכירת ספרים אך כיום ניתן לרכוש דרכה מוצרים מכל הסוגים (אלקטרוניקה, מוצרים לבית, בגדים, תכשיטים ועוד). אמזון מבצעת משלוחים לכל העולם ומתפעלת מספר אתרים באמריקה, אסיה ואירופה.

בנוסף לאפשרויות רכישת המוצרים דרך אמזון, החברה, כאמור, מתפקדת גם כמתווך בין מוכרים וקונים. אדם שמעוניין למכור מוצר כלשהו, יכול לפתוח חשבון כמוכר ולהציג את מרכולתו באתר. תמורת שירות זה, אמזון גובה דמי תיווך שנגבים כאחוזים מן המחיר הסופי שבו נמכר המוצר וגם עמלות על אחזקת חשבון.

למעשה, כל מה שנדרש מן המוכר הפוטנציאלי, הוא לקבוע את המחיר של המוצר, לספק מספר תמונות ולהחליט על זמני המשלוח. אמזון אחראית על גביית הכסף והעברתו מהקונה למוכר, מה שמהווה יתרון משמעותי לעומת אתרים אחרים.

יתרון נוסף הוא, כמובן, האפשרות שיש למוכרים והקונים לקבל גישה אל מאגר רחב ביותר של לקוחות פוטנציאליים, מה שמאפשר להם לבצע את העסקה הטובה ביותר.

אנו בפורטל המומחים למסחר עובדים עם החברות המובילות בתחום של המסחר המקוון. בעזרתנו תקבל את המענה לכל השאלות שלך בנוגע למסחר באמזון ללא כל עלות או התחייבות מצדך. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

 

 

נגישות