דף הבית » כללי » מסחר קולמקס

מסחר קולמקס

מערכת מסחר קולמקס נמצאת בבעלות חברת בעלת שם זהה שעוסקת במתן שירותי ברוקראז' לחברות רבות ברחבי העולם וגם בישראל. תוכנת המסחר של קולמקס מאפשרת מסחר במוצרים פיננסיים רבים ובין השאר מטבע חוץ, חוזים עתידיים, אופציות, מניות, חוזי הפרשים, סחורות ועוד. חברת קולמקס נחשבת לבעלת מוניטין מצוין בשוק, היא מפוקחת על ידי רגולטורים אירופיים מובילים ובין לקוחותיה ניתן למצוא גם סוחרים פרטיים וגם גופים פיננסיים גדולים.

תוכנת מסחר – קולמקס

אחד הפרמטרים החשובים ביותר שהסוחרים בודקים בעת הצטרפות לברוקר מסוים וההעדפה שלו על פני ברוקר אחר, זה האפשרויות של תוכנות המסחר שדרכן נעשית הפעילות השוטפת של קניית ומכירת מוצרים פיננסיים. הסוחרים מעדיפים, כמובן, מערכות מסחר בעלות ממשק נוח לשימוש, אפשרויות רבות לשימוש באינדיקטורים וגרפים וגם מהירות ביצוע גבוהה ככל האפשר. חברת קולמקס מציעה ללקוחות שפותחים חשבון מסחר קולמקס בחירה מבין שלוש מערכות מסחר שונות, הכול בהתאם לצרכים הייחודיים של הסוחרים.

  • קולמקס PRO TRADERזוהי מערכת מהירה במיוחד וידידותית למשתמש שמיועדת בעיקר למסחר במוצרים פיננסיים שונים דרך הבורסות האמריקאיות. ניתן להיעזר במגוון של גרפים ואינדיקטורים טכניים שעוזרים לסוחרים לקבל החלטות טובות יותר וגם לקבל את כל המחירים והשערים בזמן אמת.
  • קולמקס EXPERTכאן כבר מדובר בתוכנה מתקדמת יותר שמיועדת לסוחרים בעלי ותק רב והזקוקים לסט רחב יותר של כלים מאשר המערכת הראשונה שאותה הזכרנו. ניתן לבצע כ-20 פקודות מסחר שונות דרך התוכנה במהירות גבוהה מאד ולקבל את כל שערי ניירות הערך בזמן אמת. כמות האינדיקטורים והתרשימים הגראפיים בתוכנה זו היא גבוהה יותר ומאפשרת ביצוע ניתוח טכני מתקדם יותר.
    בנוסף לכך, קיימת אפשרות לבצע מסחר אוטומטי על ידי תכנות עצמאי של אלגוריתם במערכת – זוהי אופציה רלוונטית בעיקר לסוחרים בעלי ידע בתחומי התכנות, סטטיסטיקה ודיסציפלינות ריאליות אחרות. סוחרים שאינם מעוניינים לתכנת בעצם יכולים לעשות שימוש ברובוטים של מסחר הנמצאים בגישה חופשית (או בתשלום) ברשת האינטרנט.
  • קולמקס METATRADER 4 – כאן מדובר בעצם על שילוב עם התוכנה הפופולארית ביותר בעולם למסחר במטבע חוץ וחוזים על הפרשים. התוכנה עושה שימוש במגוון עצום של גרפים ואינדיקטורים טכניים, ניתן לראות דרכה את היסטוריית הציטוטים של מגוון מוצרים פיננסיים עשרות שנים אחורה עד לרמה של דקות ושניות והכל נעשה בממשק בעברית ללא כל עלות לסוחרים.

בנוסף לכך, יש לציין כי ניתן לעשות שימוש ברובוטים של מסחר, לבצע מסחר אוטומטי על ידי תכנות המערכת, לסחור דרך מכשיר הטלפון הסלולארי ולקבל חדשות פיננסיות בזמן אמת.

אם יש לך שאלות נוספות בנוגע לנושא מסחר דרך חברת קולמקס, אנו בפורטל המומחים למסחר נשמח לענות לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל אינפורמציה נוספת זה להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

 

נגישות