דף הבית » מיסוי על מסחר » מיסוי על מסחר במט"ח

מיסוי על מסחר במט"ח

יותר ויותר אנשים בישראל עוסקים במסחר עצמאי במט"ח. סוג זה של מסחר הפך להיות לזמין יותר בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות והנזילות הגבוהה בשוק מטבע החוץ וכיום, חברות מסחר רבות מציעות ללקוחות את האפשרות לעשות רווחים כהכנסה נוספת או העיקרית שלהם. עם זאת, יש לדעת כי אם אתם סוחרים ועושים רווחים במט"ח, אתם מחויבים בתשלום מס בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

מיסוי מסחר מט"ח – כיצד זה מתבצע?

המס על רווחים ממט"ח עמוד על 25% והינו נגבה בהתאם לחוק מס על רווחי הון, ללא חשיבות היכן נמצאת חברת המסחר שדרכה סוחרים. ישנם חברות למסחר במט"ח שגובות ומשלמות את המס בעצמן ואילו במקרים אחרים, הסוחר אחראי על תשלום המס.

אף על הנאמר כאן, יש גם דרכים להוזיל את המיסוי על מסחר במט"ח. ניתן לעשות זאת בהתאם לשינויים הרגולטוריים של השנים האחרונות ובהם נקבע כי מותר לקזז את ההפסדים מן המס ששולם על הרווחים. בנוסף לכך, אם קודם לכן ניתן היה לעשות זאת רק במסגרת שנה אחת, כעת החוק השתנה וניתן לקזז גם הפסדים של שנים קודמות.

כדי לבצע את תיאום המס של רווחי הון שלך בצורה הטובה ביותר, תוכל לפנות לחברות העוסקות בתחום מיסוי מסחר במט"ח. אנו באתר המומחים למסחר נשמח לעזור לך ולהמליץ לך על החברות המתאימות. השאר את הפרטים שלך באתר זה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

נגישות