דף הבית » מערכות מסחר » טאגו אסטרטגיות מסחר והשקעות בע"מ

טאגו אסטרטגיות מסחר והשקעות בע"מ

יותר ויותר אנשים מגלים בשנים האחרונות את האפשרויות הרבות שצופן בתוכו המסחר בשוק ההון ובוחרים בעיסוק הזה כהשלמת הכנסה למקצוע העיקרי שלהם. היתרון הגדול שאליו נחשפים הסוחרים הוא היכולת לבצע פעולות קניה ומכירה באופן עצמאי, ללא זיקה למיקום גיאוגרפי מסוים או הצורך לפעול על פי הוראות של מנהלים או בוסים. בנוסף לכך, שוק ההון מתפתח כל הזמן ומציע מגוון עצום של מוצרים פיננסיים, הכול לפי הצרכים הייחודיים של הסוחרים.

הצעדים הראשונים בשוק ההון

כאשר אנשים מחליטים כי הם מעוניינים להיכנס לתחום המסחר בשוק ההון, אחד הדברים הראשונים שעליהם לעשות הוא לצבור ידע תיאורטי בסיסי, להבין טוב יותר מהם הצרכים והמטרות שלהם בתהליך המסחר וגם להתנסות ברמה מעשית על ידי שימוש בתוכנות מסחר וירטואלי. בדיוק את הדברים הללו מציעה מכללת טאגו טריידר.

טאגו אסטרטגיות מסחר והשקעות בע"מ

המכללה ללימודי שוק ההון של טאגו נוסדה בשנת 2009 והיא עוסקת בעיקר בפיתוח אסטרטגיות ואלגוריתמים שמביאות לרווחים גבוהים יותר בבורסה. במסגרת הלימודים במכללה, ניתן לקבל שילוב של חומרים תיאורטיים ומעשיים בסיוע מרצים בעלי ניסיון מוכח במסחר.

רוב האסטרטגיות שאותן מלמדים במכללה קשורים למסחר תוך יומי – בין השאר שיטת הקרקוף, שטומנת בחובה עסקאות רבות בזמן קצר תוך כדי גריפת רווחים מינימאליים שמצטברים לסכומים משמעותיים יותר. בנוסף לכך, מושם דגש על שימוש באינדיקאטורים טכניים שמיועדים לתמוך בשיטת המסחר הזו וגם על פיתוח עצמאי של רובוטים ומסחר אוטומטי.

במכללה נלמדים גם נושאים שפותחו לאורך השנים באופן עצמאי על ידי טאגו אסטרטגיות מסחר והשקעות בע"מ, כמו למשל זיהוי יעיל יותר של נקודות ההתנגדות או התמיכה, בדיקה של הנתונים החשובים ביותר של ניתוח פונדמנטאלי ועוד. השיעורים הפרקטיים של המסחר מועברים בתוך חדר המסחר של החברה בזמן אמת.

במידה ואתה רוצה לדעת פרטים נוספים על טאגו אסטרטגיות מסחר והשקעות בע"מ, אנו מזמינים אותך לפנות לאתר המומחים למסחר ולקבל תשובות על כל השאלות שמעניינות אותך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו עם כל האינפורמציה ללא שום עלות או התחייבות מצדך.

נגישות