מסחר בסוכר

סוכר נפוץ בכל העולם כממתיק למזון. הסוכר משמש לבישול, להמתקת משקאות, להמתקת שוקולד ולהכנת קרמל וסוכריות. הסוכר מיוצר בעיקר מקני סוכר (כ – 85%) ומסלק סוכר. כאשר ברזיל היא המדינה בעלת הגידולים הנרחבים ביותר של קני סוכר, לאחר שבשנות ה – 80 החליטה הממשלה לפעול בכדי להשתלט על שוק הסוכר ונשתלו אלפי דונמים של קנה סוכר.

אך הסוכר לא משמש רק להמתקה של מזון. סוכר הוא המרכיב שממנו מפיקים אתנול. אתנול הוא בבחינת אנרגיה אלטרנטיבית לזו המופקת מנפט. מהילה של דלק בכ – 10% אתנול מהווה את התחליף, אשר מסייע גם לשימור הסביבה ואינו מזיק כמו הדלק. כל מדינה מתועשת צורכת סוכר בכמויות גדולות מאוד והאתנול המופק מהסוכר, הוא הסיבה לכך.

מסחר בסוכר

מסחר בסוכר הוא אינו תחום חדש והסחר בו קיים מתקופות עתיקות. כיום ניתן לסחור בסוכר באמצעות חוזים עתידיים בבורסת ניו יורק (csc). המסחר בסוכר מתייחס לרמת זיקוק של 96 אחוזים וסימנו הוא 11#. באמצעות חוזים אלה, ניתן להשקיע לטווחים ארוכים של שבועות או חודשים וכן לטווחים קצרי מועד כמו ימים או שעות ספורות, כאשר ניתן לשלב ולהפעיל אסטרטגיות לתקופות שונות על מחירי החוזים.

בפורטל המומחים למסחר עומד לשירותכם צוות מקצועי, עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והבנה מעמיקה של תחומי המסחר השונים. מסחר הוא לא משחק לחסרי הניסיון וכדאי לצבור כמה שיותר מידע ואינפורמציה לפני שנכנסים לתחום. המומחים למסחר ישמחו להעניק לך מניסיונם העשיר ולייעץ לך לגבי תחומי מסחר, שיטות, לימודי מסחר ועוד.

ייעוץ ראשוני ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות. השאר פרטים באתר המומחים במסחר והצוות ייפנה אליך בהקדם ויסייע לך לקבל את כל התשובות לשאלות שיש לך. הניסיון שלנו יכול להפוך ליתרון שלך.

נגישות