דף הבית » מערכות מסחר » מערכת מסחר במניות

מערכת מסחר במניות

אחד הפרמטרים החשובים ביותר שאליו צריך להתייחס ברצינות כל סוחר מתחיל ומנוסה כאחד הוא הבחירה במערכת מסחר מתאימה – זה יכול להיות ההבדל בין רווחים גבוהים לאורך זמן לבין הפסדים מהירים ויציאה מהשוק. תוכנה שמשלבת נוחות שימוש, מגוון רחב של פקודות מסחר וכלים לניתוח טכני ופונדמנטאלי יכולה לסייע למשתמשים להגיע לתוצאות. כל סוחר הוא בעל צרכים ייחודיים משלו ולכן אין מערכת מסחר במניות שמתאימה לכולם באופן מושלם. עם זאת, ננסה במאמר זה להציג חלק מן המערכות הנפוצות בשוק ההון.

המלצה למערכת מסחר – התוכנות הפופולאריות בישראל

  • טרייד 1 – המערכת הזו היא בעלת ממשק דומה מאד למוצרי חברת מיקרוסופט ולכן ההסתגלות של הסוחרים תהיה קלה יותר. ניתן לסחור דרכה בכל ניירות הערך והמוצרים הפיננסיים בבורסת תל אביב, כאשר הכלים המסייעים כוללים גרפים, סט של אינדיקטורים טכניים, חיבור לאתרי חדשות כלכליות מובילים ועוד. יתרון נוסף של המערכת הוא הגמישות שלה שנותנת לסוחר אופציות רבות לשינויים בהגדרות האישיות.
  • מערכת מסוג FMR – זוהי מערכת ייחודית בכך שהיא אינה מושתת על רשת האינטרנט אלא מחוברת ישירות לבורסה על ידי קו נפרד. במידה וסוחר מעוניין לעשות שימוש במערכת מביתו, עליו להזמין שירותי טכנאי ולהתקין אותה במיוחד. מדובר כאן במערכת מהירה במיוחד שמתאימה לסוחרים המבצעים עסקאות רבות במחזורי מסחר גדולים מידי יום. ממשק המערכת נחשב לנוח מאד וידידותי למשתמש, האופציות של פקודות המסחר הן רבות ומגוונות וגם המידע שמוצג בעזרת גרפים ואינדיקאטורים מותאם לדרישות של הסוחרים המנוסים יותר בבורסה.
    בנוסף לכך, ניתן לקבל מידע על כל ניירות הערך על ידי קישור למערכות הבורסה, לחשב תשואות וסטיות תקן על ידי שורה של מחשבונים מובנים, לייצא נתונים לגיליונות אקסל ועוד.
  • אורדרנט – זוהי מערכת ותיקה ואמינה במיוחד שמתאפיינת בממשק פשוט וידידותי למשתמש. ניתן לבנות בעזרת המערכת תיק השקעות שמורכב ממניות שונות ולעקוב אחר השינויים בתשואה לאורך זמן. יש אפשרות לצפות בנתוני הבורסה באמצעות גרפים או על ידי הצגה מספרית פשוטה יותר. המוצרים הפיננסיים שאיתם עובדת המערכת כוללים מניות ישראליות וזרות, חוזים עתידיים, אופציות, קרנות ועוד.
  • אורדרנט 2 החדשה – מדובר כאן על שדרוג של מערכת אורדרנט הוותיקה, כאשר השינויים העיקריים נוגעים לנוחות, מהירות ועיצוב חדש של התוכנה. במערכת נוספו גם כלים גראפיים רבים, אינדיקאטורים טכניים שמסייעים ללקוחות לסמן את הטרנדים והמגמות, אפשרויות לפילוח ניירות ערך לפי סקטורים שונים ותוספת של פקודות מסחר רלוונטיות. המערכת עובדת עם כל סוגי ניירות הערך שקיימים בבורסת תל אביב ונחשבת כמילה האחרונה בתחום המסחר.

אנו בפורטל המומחים למסחר עומדים כאן לרשותך ומוכנים לסייע ולהמליץ לך על מערכת מסחר במניות שמתאימה לך בצורה הטובה ביותר. פנה אלינו כבר היום וקבל את כל האינפורמציה ללא שום עלות או התחייבות מצדך. השאר את פרטי ההתקשרות שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

נגישות