דף הבית » מסחר במניות » פלטפורמת מסחר בבורסה

פלטפורמת מסחר בבורסה

לעתים קרובות קורה שאנשים פשוט אינם יודעים היכן להשקיע את הכסף שלהם בצורה יעילה, כך שההשקעה שלהם תביא להם תועלת לאורך זמן. למרות שיש מגוון רחב של הצעות מבנקים ומוסדות פיננסיים שונים, האפשרויות שהן מספקות הן לעתים קרובות נמוכות מידי ולא משתלמות. עם זאת, כיום קיימת גם אפשרות מעניינת נוספת לאנשים שמתלבטים היכן להשקיע את הכסף שלהם – הבורסה.

אנשים המעוניינים לסחור בפלטפורמת מסחר בבורסה, מתחלקים לעתים קרובות לשני סוגים. הסוג הראשון הוא אנשים יותר מקצועיים, מנוסים במידה מסוימת במסחר ויודעים איך לסחור דרך המחשב האישי שלהם בבורסה. הסוג השני מורכב מאנשים שיש להם מעט הבנה על שוק ההון והם גם לא רוצים להתעמק בכל תיאוריית ההשקעות כלל. הם מעוניינים לדעת בעיקר היכן להשקיע את הכסף שלהם ואיך לעשות ממנו רווח לאורך זמן. משתמשים אלו ישתמשו לרוב בפלטפורמת מסחר במניות, לדוגמא, רק כדי לפקח על התזרים הכספי שלהם.

עבור שני סוגי אנשים אלה וגם משתתפים אחרים בשוק ההון פותחו פלטפורמות מסחר מיוחדות, עם ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש שמאפשרות לך להשקיע את הכסף, לנהל אותו ולעקוב אחרי ההשקעות שלך בהתאם לדרישות הרגולטוריות של הבורסה.

פלטפורמת המסחר MetaTrader4

פלטפורמת מסחר מוכרת מאד לסוחרים בשוק ההון נקראת MetaTrader4. זוהי פלטפורמת מסחר בחינם המוצעת גם למתחילים וגם לסוחרים מנוסים דרך חברות ברוקרים רבות ודרך אתרי מסחר העוסקים בשוק ההון. תוכנה זו נוחה מאוד להפעלה ומציגה על המסכים הראשיים את כל שערי הנכסים הפיננסיים בצורת גרפים וטבלאות. יש לה פונקציות עזר ואינדיקטורים שונים הניתנים להגדרה אישית, שמאד שימושיים לסוחרים. הפלטפורמה ניתנת להורדה בחינם למחשב הפרטי שלך מאתר האינטרנט של החברה.

פלטפורמות מסחר באינטרנט

לאחרונה, הופיעו גם פלטפורמות מסחר באינטרנט שאינן דורשות התקנה במחשב כלל. המשתמש פשוט צריך לבחור באתר דרכו הוא מעוניין לסחור, לפתוח חשבון אישי משלו, ולאחר מכן הוא יכול להתחיל במסחר מקוון. יש לציין כי התהליך של סחר באמצעות פלטפורמות כאלה פשוט עוד יותר, כי לעתים בתוכנות ישנן כבר אסטרטגיות מובנות למסחר שמקלות על הסוחר המתחיל. זה יוצר מצב, בו הסוחרים המשקיעים את כספם בבורסה, באופן עקרוני, לא צריכים לדאוג כל הניואנסים של המסחר, אלא לעקוב אחר התוצאות בלבד.

יש לציין שכל הפלטפורמות למסחר מופצות בחינם והן כלולות בדרך כלל במסגרת השירותים המוצעים על ידי ברוקרים, אתרי מסחר או בנקים. עם זאת, חשוב לבחור את פלטפורמת המסחר שמתאימה לרמת הידע ובהתאם למטרה שבגללה אתה מגיע לסחור בבורסה. פורטל המומחים למסחר עובד עם גופים מקצועיים מהשורה הראשונה שיכולים לעזור לך בבחירת פלטפורמת מסחר מתאימה ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נדאג שיחזרו אליך בהקדם.

 

נגישות