דף הבית » מסחר במניות » ימי מסחר בבורסה בחגים

ימי מסחר בבורסה בחגים

המסחר בבורסה קורץ לך? רוצה להכיר את עולם המסחר בבורסה? רוצה ללמוד כיצד להשקיע? אסטרטגיות מסחר ושיטות מסחר לסוגי המסחר השונים? המומחים במסחר הוא האתר עבורך, כל הפרטים והמידע על המסחר בבורסה זמין עבורך מאת צוות מקצועי ומנוסה.

המסחר בבורסה בישראל מתנהל במקביל לבורסות בעולם, אך לא תמיד בשעות חופפות. בשל הפרשי השעות בין מדינה למדינה, המסחר מתקיים בשעות היום בכל מדינה. אך בישראל גורם נוסף המונע מסחר במקביל לחו"ל – חגי ישראל.

מסחר בבורסה בערב חג

ימי חג שהם בגדר ימי שבתון בישראל אינם יכולים להיות ימי עבודה סדירים ולכן, בימים אלה גם לא מתקיים מסחר בבורסה. בחלק מערבי החג מתקיימת סליקה בלבד ובימי החג לא מתקיים מסחר ולא מתקיימת סליקה. כך למשל בחגי תשרי בערב ראש השנה, בערב סוכות ובערב שמחת תורה לא יתקיים מסחר ותתקיים סליקה ובימי החג, לרבות ערב יום כיפור, לא יתקיימו מסחר או סליקה.

האם ישנם ימי מסחר בבורסה בחגים?

באתר הבורסה ניתן לראות מראש מהם ימי החופש לחגי ישראל בשנה הלועזית הקרובה. ניתן לראות כי בחגים מסוימים יש מסחר בבורסה, בתנאי שזהו אינו יום שבתון. כלומר, בחול המועד יתקיימו ימי מסחר וסליקה מקוצרים, לפי שעות המסחר שנקבעו מראש ומופיעות באתר הבורסה. גם במידה ואתה סוחר באופן עצמאי, לא תוכל לסחור בבורסה מכיוון שפקודות מסחר לא יתקבלו בערבי ובימי חג.

רוצה לקבל עוד מידע על המסחר בבורסה? רוצה לדעת בדיוק מתי אפשר לסחור ומתי לא? ומה בנוגע למסחר בחו"ל? המומחים במסחר נותנים לך את המידע שאתה רוצה – מידע על ימי ושעות המסחר, מידע על סוגי המסחר, מידע על אסטרטגיות במסחר, מידע על לימודי מסחר, מידע על ברוקרים ודרכים לסחור בבורסה. כי מידע מקצועי על מסחר זו המומחיות שלנו. הצוות מקצועי, מנוסה ובקיא בסוגי המסחר השונים, השיטות והאסטרטגיות לכל תחומי המסחר. פנו עוד היום למומחים במסחר ותנו למומחיות שלנו, להיות היתרון שלכם.

נגישות