דף הבית » מערכות מסחר » אפליקציית מסחר מדומה

אפליקציית מסחר מדומה

תחום המסחר בשוק ההון הופך להיות יותר ויותר פופולארי בישראל, כאשר שכבות אוכלוסייה חדשות כמו פנסיונרים, עקרות בית ואנשים צעירים שבעבר לא היו מעורים בנושא, נחשפו אליו עם התפתחות התקשורת הכלכלית ובעזרת רשת האינטרנט. רבים מבינים כיום שמסחר בבורסה יכול להוות הכנסה נוספת ואף עיסוק עיקרי שמביא רווחים יפים באופן שוטף. בנוסף לכך, האפשרות לעבוד באופן עצמאי מבלי להיות תלוי במנהל או מיקום גיאוגרפי מסוים גם היא קוסמת לסוחרים מתחילים רבים.

אפליקציית מסחר בבורסה

כאשר סוחר פוטנציאלי מתחיל את צעדיו הראשונים בשוק ההון, אחד מן הדברים החשובים שלגביהם עליו להחליט הוא הברוקר שדרכו הוא מעוניין לסחור ותוכנת המסחר המועדפת עליו. הברוקרים הקיימים בישראל כוללים בין השאר את הבנקים הגדולים, בתי ההשקעות וגם ההחברות הפרטיות שעוסקות בתיווך הפיננסי.

ברוקר הוא למעשה החוט המקשר בין הסוחר העצמאי לבין הבורסה בה מתבצעות הוראות הקנייה או המכירה של הסוחר. בניגוד לעבר הלא רחוק, כשהברוקרים היו אנשי מקצוע שנכחו בבורסות באופן פיזי, כיום מרבית הברוקרים פועלים בצורה אלקטרונית דרך רשת האינטרנט וניתן לבצע פעולות בעזרת לחיצת כפתור פשוטה דרך אפליקציית המסחר של הברוקר.

יש לציין, כי כל ברוקר עובד עם אפליקציות מסחר שונות, לכן מומלץ מאד להתנסות ולבדוק איזו תוכנה היא המתאימה ביותר מבחינת נוחות שימוש, מגוון אפשרויות ומהירות ביצוע. בנוסף לכך, ישנם ברוקרים רבים שעובדים עם מספר אפליקציות במקביל – לדוגמא, מסחר מקוון דרך האתר וגם מסחר דרך תוכנה חיצונית כמו MetaTrader.

אפליקציית מסחר מדומה

אחת הדרגים הטובות לבחון את מידת ההתאמה של תוכנת המסחר לסוחר היא באמצעות אפליקציית מסחר מדומה. בעזרת מסחר מדומה, ניתן לבצע פעולות קנייה ומכירה בזמן אמת אך ללא סיכון של כסף אמיתי. בצורה כזו, הסוחרים יוכלו לבחון את האפשרויות הגרפיות של האפליקציה, להיעזר באינדיקטורים הטכניים והפונדמנטאליים שקיימים בתוכנה וגם להשוות אותה לאפליקציות אחרות.

אולם, כדאי להיות זהירים גם בעת השימוש באפליקציית מסחר מדומה ולא להסתנוור מרווחים וירטואליים גבוהים. אחרי הכול, צריך לזכור, שבעת מסחר מדומה אנו מוציאים מן המשוואה את רגשי הפחד והחמדנות שהופכים את המסחר האמיתי למורכב כל כך. יש להתייחס למסחר המדומה כאל סימולאטור לבחינת נוחות השימוש של האפליקציה ולא להתעכב בשלב זה זמן רב מידי.

אנו בפורטל המומחים למסחר מוכנים לענות על כל השאלות שיש לך בנושא אפליקציית מסחר בבורסה. אם אתה רוצה לקבל אינפורמציה נוספת ללא כל עלות או התחייבות, השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות