דף הבית » שיטות מסחר » מסחר מדומה בבורסה

מסחר מדומה בבורסה

כמעט כל סוחר מצליח בבורסה החל את צעדיו ממסחר מדומה בבורסה. מסחר כזה הוא הזדמנות ייחודית לבחון את היכולות והידע שלך בלי לסכן כסף אמיתי. עבור רוב הסוחרים, מסחר מדומה בבורסה יכול להיות כלי שימושי מאוד, אבל במקרים מסוימים הוא יכול גם להפריע. ברגע שאתה סוחר זמן רב רק על החשבון המדומה שלך, אפשר לאבד את תחושת המציאות ולהקהות את החושים הטבעיים שעולים כאשר אתה מסכן כסף אמיתי. לכן יש להשתמש בחשבון מדומה במתינות.

מהו חשבון המדמה מסחר בבורסה?

חשבון מדומה הוא כלי ייחודי גם למתחילים וגם עבור סוחרים מנוסים. למתחילים מומלץ מאד להתחיל במסחר מפתיחתו של חשבון כזה. פתיחת חשבון מדומה לוקחת מינימום זמן ומאמץ ובתהליך הרישום יש לספק רק את הנתונים אישיים הבסיסיים ביותר. והדבר העיקרי הוא, שחשבון מדומה בבורסה לא דורש ממך שום השקעה כספית.

ייחודו של חשבון מדומה בבורסה הוא גם בעובדה שבזכותו, יש הזדמנות לא רק ללמוד יותר על המסחר בבורסה ועל עקרונות העבודה בשווקים השונים, אלא גם לבדוק אסטרטגיות מסחר שונות ולהעריך את הרמה והאיכות של הברוקר שדרכו אתה מתכנן לסחור בבורסה. בעזרת חשבון מדומה, אתה לומד להכיר כיצד פועלת תוכנת המסחר, איך להזין עסקאות למכירה ולרכישה של מכשירים פיננסיים שונים, איך להשתמש באינדיקטורים ותרשימים טכניים ועוד.

כיצד לפתוח חשבון מדומה בבורסה?

ההליך לפתיחת חשבוןמדומה הוא פשוט ולוקח מספר דקות. ישנן חברות מסחר שמציעות אפשרות של מסחר מדומה בבורסה דרך האתרים שלהן באינטרנט. לאחר שבחרת בחברה שבה אתם מעוניין, אתה צריך להוריד ולהתקין תוכנת המסחר המדומה על המחשב שלך ולמלא טופס הרשמה קצר. כעת אתה יכול להפעיל את תוכנת המסחר ולהתחבר באמצעות שם המשתמש והסיסמה שקיבלת.

מאפייני המסחר המדומה

מבחינה טכנית, אין שום ההבדלים בין חשבון מדומה וחשבון מסחר אמיתי בבורסה. כל התכונות והפונקציות של חשבונות ריאליים ומדומים הן זהות. החשבון המדומה משתמש באותה תוכנת מסחר הכוללת כלים לבניית מודלים גרפיים וקווי מגמה, אינדיקטורים טכניים לניתוח מסחר, "יועצים" ו "מומחים" הזהים לפונקציות של החשבון אמיתי.

ההבדל העיקרי בין החשבון המדומה והמסחר הריאלי הוא בצד הפסיכולוגי. כאשר אתה סוחר בכסף אמיתי, זה גורם לך לדאגות הרבה יותר גדולות מאשר המסחר בכסף וירטואלי. בזמן מסחר מדומה אין תחושות של חמדנות, תשוקה או פחד שחשים בזמן מסחר אמיתי. מסיבה זו, סוחרים מנוסים ממליצים למתחילים לא להתעכב זמן רב על חשבון מדומה, כי בעתיד יהיה קשה להסתגל למסחר הריאלי.

אתר המומחים למסחר יעזור לכם לבחור את מערכת המסחר המדומה שהכי מתאימה לכם וייתן לכם את כל המידע הדרוש כדי להתחיל לסחור בחשבון ללא שום עלות וללא התחייבות. מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

נגישות