דף הבית » מערכות מסחר » מערכת מסחר סיברון

מערכת מסחר סיברון

קיימות בשוק מערכות מסחר רבות שחלקן מותאם לכל המוצרים הפוטנציאליים וחלקן מתמקצעות בשווקים שונים (הפופולארית ביותר היא אולי תוכנת המסחר MetaTrader).

אחת ממערכות המסחר הפופולאריות בישראל שמתמקצעת במסחר על אופציות מעו״ף הינה סיברון (או שלדג).

מסחר באופציות מעו״ף

המסחר באופציות מתבצע על ידי חוזים בין הקונה למוכר, כאשר לקונה ישנה את האופציה לקנות את המוצר הפיננסי (מניה, מדד, סחורה וכ״ו) במחיר שנקבע מראש בין שני הצדדים, בתאריך שנקבע מראש.

יש שני סוגי אופציות – קול ופוט, כאשר הראשונה היא אופציית קנייה והשנייה היא אופציית מכירה. אדם שקונה אופציה צריך לשלם פרמיה למוכר, ואילו האדם שמוכר אופציה מקבל את הפרמיה וזהו הרווח הגבוה ביותר שאפשרי עבורו.

לדוגמא, במקרה שאדם קונה אופציית קול על מניה מסוימת ובתאריך התפוגה של האופציה, מחיר המניה הוא גבוה יותר מהמחיר שנקבע + הפרמיה, הרי שהוא הרוויח. אם לעומת זאת מחיר המניה ירד, אז הוא הפסיד ולכן לא יממש את האופציה.

מסחר באופציות יכול להיות מורכב ביותר וישנם ספרים שלמים שנכתבים על אסטרטגיות מסחר והדרכים להגיע לתוצאות טובות יותר. יש לציין, כי האטרקטיביות של המסחר באופציות נובעת מן התשואות הגבוהות שאליהן ניתן להגיע לעומת אפיקי השקעה אחרים. עם זאת, גם הסיכון הוא גבוה יותר, לכן מומלץ לצבור ניסיון לפני שמתחילים במסחר.

מערכת מסחר סיברון

המערכת נחשבת מקצועית ביותר שמקושרת ישירות למסופי הבורסה, מבצעת פקודות באופן מיידי וקיימות בה אפשרויות שלא ניתן להשיג בתוכנות אחרות. היא נחשבת אחת המובילות מסוגה בארץ ומשתמשים בה אף מנהלים של קרנות השקעה וגידור.

במערכת ישנה אפשרות לסוחרים לתכנת ביצוע פקודות אוטומטי, לבדוק אסטרטגיות מסחר שונות והתוצאות שלהן, לצפות בגרפים ואינדיקטורים רבים ועוד. כמו כן, יש לציין כי בגלל ההתמקצעות הצרה של המערכת, היא מותאמת באופן ייחודי לסוחרים באופציות מעו״ף.

אנו בפורטל המומחים למסחר עומדים כאן לשירותך ונשמח לענות על כל השאלות שלך בנוגע למערכת מסחר סיברון. יש לך הזדמנות לקבל מידע ללא כל עלות או התחייבות. במידה ואתה רוצה לקבל פרטים נוספים, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

נגישות