דף הבית » מסחר במטח » מסחר במט"ח בזמן אמת

מסחר במט"ח בזמן אמת

תחום המסחר הנפוץ ביותר הוא המסחר במט"ח. אנשים רבים חולמים על להצליח בבורסה, להרוויח בגדול ולעזוב את העבודה היומית השוחקת. מסחר במט"ח מושך משקיעים רבים מרחבי העולם שחושבים שבתחום מסחר זה אפשר להרוויח בקלות, במהירות ובסכומים גבוהים. אך המציאות היא, שסוחרים מתחילים וחסרי ניסיון, נופלים לרוב, כבר בשלבים המוקדמים ומפסידים את כספם לפני שהצליחו להרוויח משהו.

מסחר במט"ח

מסחר במט"ח הוא מסחר על ההפרשים בין מטבע אחד למטבע של מדינה אחרת. מסחר זה אינו מתבצע בבורסה, מכיוון שמסחר זה מתבצע בעיקרו בין בנקים ותאגידים. כל בנק, מציג 2 ערכים לכל מטבע שנסחר: ערך אחד הוא המחיר בו מוכן הבנק לקנות את המטבע וערך אחד הוא המחיר שבו הבנק מוכר את המטבע, כאשר הערך הגבוה הוא הסכום שבו המטבע מוצע למכירה והערך הנמוך הוא הסכום שבו מוצע המטבע לקנייה.

מסחר במט"ח בזמן אמת

ערכי המטבעות משתנים כל הזמן ובאופן דינאמי ולכן כך נראה גם המסחר במט"ח. הערכים אותם מציגים הבנקים למסחר במט"ח הם ערכים אשר עדכניים רק לאותו רגע נתון. הערכים מתעדכנים ומשתנים לכל אורך יום המסחר ולפני כל ביצוע של עסקה צריך לבדוק את הערכים בזמן אמת ולקבל החלטה מהירה האם לבצע את העסקה.

בהתאם לתחום מסחר זה, גם תוכנות המסחר מספקות את הנתונים בזמן אמת שכן, ללא הנתונים המעודכנים לא תוכל לדעת איפה ועל מה אתה שם את הכסף שלך. ערכו של מטבע יכול לעלות או לרדת בתוך זמן קצר, לעיתים אפילו בדקות ספורות. לכן, גם בתוכנת המסחר עליך לוודא כי הנתונים מעודכנים. לעיתים התכנה מציגה את הנתונים בעיקוב של דקות אחדות, אז חשוב להקפיד על מעקב נכון אחר הנתונים.

בשורה התחתונה, ללא מידע והבנה כיצד המסחר פועל, הסיכויים שלכם להצליח יורדים והסיכון שאתם לוקחים גדל. כמו בכל מקצוע, כך גם הסוחר צריך ללמוד את המקצוע בכדי שיוכל להצליח בעבודתו. לכן, זה נחשב סיכון גבוה לסחור במט"ח ללא ידע או ניסיון, כי במקרה הזה אתה מסכן לא רק את העבודה שלך, אלא גם את הכסף שלך.

צוות המומחים במסחר בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום המסחר וידע נרחב בתחומי המסחר השונים. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא כל התחייבות. השאר פרטים באתר ואחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם.

נגישות