דף הבית » מערכות מסחר » מסחר בפלוס 500

מסחר בפלוס 500

חברת המסחר פלוס 500 הינה חברה גדולה שעוסקת במסחר על חוזי הפרשים באינטרנט ונחשבת פופולארית מאד בקרב סוחרים בכל רחבי העולם וגם בישראל.

מסחר על חוזי הפרשים - מה זה?

כאשר סוחר מעוניין להשקיע במניה, סחורה או מטבע מסוים באופן ישיר, לעתים קרובות כדי להשיג תשואה מספקת עליו להשקיע סכום משמעותי מאד (אלא אם כן מדובר במוצר ספקולטיבי בעל סיכון גבוה במיוחד). מסיבה זו, סוחרים קטנים יותר נמנעים מכניסה למסחר – הרווחים הפוטנציאליים לא שווים את הזמן המושקע בתהליך.

מסחר על חוזי הפרשים, לעומת זאת, מאפשר גם לסוחרים עם הון עצמי קטן יותר להגיע לרווחים משמעותיים – כמובן שבמחיר סיכון גבוה יותר. זאת מכיוון שהסוחרים אינם קונים את המוצר הפיננסי עצמו אלא רק את החוזה על ההפרש. המסחר מתבצע במינוף של פי עשרה ויותר וכך התשואה של הסוחרים יכולה להיות גבוהה.

לדוגמא, במידה וסוחר קונה 10 מניות שעלותן 100 שקל (סכום השקעה כולל – 1000 ש״ח) והמניה עלתה ב-10 שקלים, הרווח שלו יהיה 100 שקל. אך אם הוא קונה חוזה הפרשים על אותה מניה במינוף של 10, הרווח שלו יהיה 1000 ש״ח, באותה השקעה.

מסחר בפלוס 500

החברה מציעה אפשרויות של מסחר על חוזי הפרשים במגוון מוצרים פיננסיים – מניות, מטבע חוץ, מדדים, חוזים עתידיים ועוד. אפשרויות המינוף במסחר הן עד פי עשרה וניתן לבצע מסחר דרך המחשב אך גם דרך הסמארטפון או הטאבלט.

יש לציין שמדובר בחברה רצינית וותיקה בתחום המסחר באינטרנט, והניסיון הוא עניין חשוב מאד שהסוחרים צריכים לקחת בחשבון לפני שהם מחליטים היכן לסחור. כמו כן, החברה עומדת תחת רגולציה אירופאית מחמירה שאינה קיימת בחברות מסחר אחרות. אפשרויות המסחר והמוצרים הפיננסיים הן עצומות והאפשרות להרוויח היא ריאלית לחלוטין.

אם כן, מסחר על חוזי הפרשים מתאים במיוחד לסוחרים בעלי הון עצמי נמוך אך לא רק. במידה ואתה רוצה לשמוע מידע על מסחר בפלוס 500, אנו בפורטל המומחים למסחר עומדים כאן לרשותך ונשמח לענות על כל שאלה. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר שלנו ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם.

נגישות