דף הבית » מסחר במניות » פייסבוק נתוני מסחר

פייסבוק נתוני מסחר

חברת פייסבוק שמתפעלת את הרשת החברתית הפופולארית ביותר בעולם, נוסדה בשנת 2004 על ידי מארק צוקרברג ושותפים נוספים באוניברסיטת הרווארד. עם הזמן, רוב השותפים עזבו או מכרו את חלקם בחברה, כך שמרק צוקרברג נשאר הבעלים ומחזיק המניות העיקרי של פייסבוק.

החברה הונפקה בבורסת נאסד"ק בשנת 2012, כאשר שווי החברה הוערך ב-104 מיליארד דולר והמניות נמכרו לציבור במחיר של 38 דולר. לאחר מכן שווי החברה המשיך לנסוק וכיום עובר את רף ה-230 מיליארד דולר. רוב ההכנסות של פייסבוק מגיעות מפרסומות שמשולבות בתוך האתר והאפליקציה הסלולארית שלה, אך ישנן גם אפליקציות משחקים וחנויות וירטואליות שתורמות לרווחיות.

פייסבוק – נתוני מסחר

כיום מחיר המניה של פייסבוק עומד על שיא כל הזמנים של של 90.85 דולר עם צפי לעליות נוספות בגלל ההצלחה הפנומנלית והביצועים של הרשת החברתית וגם בעקבות סיבות מקרו כלכליות שתומכות בעליות נוספות של מדדי המניות המובילים. אולם ישנו צפי לעליית ריבית בארה"ב בזמן הקרוב, אך השנים האחרונות שבהם שררה ריבית אפסית ונשפכו מיליארדים של דולרים על הרחבות כמותיות גרמו למדדי המניות לשבור שיאים ולחברות לרשום רווחים משמעותיים.

יש לציין, כי הצמיחה של פייסבוק לא קשורה, כמובן, רק לריבית הנמוכה. מארק צוקרברג וחברת פייסבוק אינם קופאים על השמרים אלא מגיבים באופן מיידי להתפתחויות המתרחשות באופן תדיר בעולם של הרשתות החברתיות. כאשר מופיעים "כוכבים" חדשים באופק, דוגמת אינסטגרם (אפליקציית שיתוף תמונות בסמארטפונים) או וואטסאפ (אפליקציה פופולארית לתקשורת על ידי מסרונים), החברה אינה מתביישת לרכוש אותם במיליארדי דולרים ולשלב אותם בתוך המערך של אתר פייסבוק.

מסחר במניות פייסבוק

כל מי שמעוניין להשקיע במניית פייסבוק יכול לרכוש את המניה בבורסת נאסד"ק בארה"ב, כאשר ניתן לעשות זאת דרך כל הברוקרים בארץ. יש לציין, כי ההתפתחות של פייסבוק וחברות הבת שלה צפויה להימשך וחלק מן האנליסטים אף צופים שמחיר המניה יגיע ל-115 דולר עד סוף שנת 2015. עם זאת, למי שמעוניין לרכוש את המניה בעת הזו, מומלץ לשים לב לדיווחים על הכוונה של הבנק המרכזי בארה"ב לעלות את הריבית. הדבר צפוי להשפיע על כלל המניות וגם על פייסבוק.

אנו, המומחים למסחר, נמצאים כאן בשבילך עם כל המידע, הניתוחים והתחזיות בתחום המסחר. השירות שלנו הוא ללא כל עלות או התחייבות, לכן אל תהסס לפנות אלינו. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

נגישות