דף הבית » מסחר באופציות » מסחר באופציות בארה"ב

מסחר באופציות בארה"ב

ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו כיום לסחור בכל הבורסות המובילות בעולם ולמרות צמיחתה המהירה של סין בשנים האחרונות, המרכז הכלכלי של העולם הוא עודנו בארה"ב. כאן, בשוק המניות האמריקאי, מתחילים כל התהליכים הגלובליים בכלכלה העולמית – בין אם זה בועת "הדוט קום", שהתקיימה בין השנים 1995-2001 בעקבות עליה מהירה במניות סקטור האינטרנט, או משבר המשכנתאות בשנת 2008.

מבנה שוק ההון האמריקאי הוא משוכלל ביותר. הסוחרים המשקיעים בשוק זה נחשפים מידי יום למידע רב שניתן להפיק ממנו ידע וכסף וכל אחד מנסה למנף את הידע הזה להצלחה פיננסית רבה ככל האפשר.

מסחר באופציות הוא כלי שימושי מאוד, נזיל וסחיר מאוד אשר תופס מקום מכובד בכל תיק השקעות של משקיע רציני. סוג זה של מסחר נותן לסוחר בבורסה אפשרות לשלוט בצורה הדוקה על ההשקעה ורמת ההוצאות שלו. הסוחר אמנם מסתכן באיבוד ההשקעה הראשונית שלו כאשר הוא בוחר במסחר באופציות, אך מצד שני יכול להשיג תשואה גבוהה מאד בזמן קצר יחסית.

יתרונות המסחר באופציות בשוק האמריקאי

בשלוש הבורסות הגדולות בארה"ב: NYSE, NASDAQ ו-AMEX, נסחרות כ-6.5 מיליון מניות ותעודות סל. בשל מגוון רחב כל כך של כלים פיננסיים, המסחר באופציות אמריקאיות לא תלוי כמעט בתנועה הכוללת של השוק. ניתן למצוא אופציות ייחודיות, שלהן יש השפעות משלהן ואת דפוס מסחר משלהן. כמו כן, הסוחר יכול למצוא קבוצה של כלים שנותנים לו את הסיכון או הרווח האטרקטיבי ביותר.

ישנו מגוון רחב של מידע ושירותים שניתנים בחינם לאלה העוסקים במסחר באופציות בארה"ב. חדשות כלכליות על כל חברה, במה היא עוסקת, ניתוח טכני ופונדמנטאלי שלה, תשלום דיבידנדים, דו"חות רווח רבעוניים – הכול קיים בנגישות גבוהה לסוחרים.

הסיכונים במסחר באופציות בארה"ב                                               

המסחר באופציות בבורסות ארה"ב יכול להניב רווחים גבוהים למשקיעים הפרטיים ללא צורך בהשקעה מאסיבית, כמו למשל בשוק המניות. עם זאת, כמו בכל דבר שקשור לבורסה, גם כאן ישנם סיכונים. המסחר באופציות הוא "משחק סכום אפס" ובניגוד למניות, הסכום הכספי שמרוויח סוחר אחד, יוצא ישירות מכיס של סוחר אחר.

בנוסף, בגלל מורכבות מסוימת שקשורה למאפייני המסחר באופציות והמגוון העצום שקיים בשווקים האמריקאים, לעתים קל ללכת לאיבוד ולבצע השקעות לא חכמות. כדי להימנע מכך, יש להיעזר בגורמים מקצועיים שיעזרו לכם לעשות סדר, לפחות בשלבים הראשונים.

במידה ואתם רוצים לדעת עוד על מסחר באופציות בבורסות ארה"ב, פורטל המומחים למסחר ייתן לכם את המענה ללא עלות וללא התחייבות. מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

נגישות