דף הבית » שיטות מסחר » מסחר מקוון באינטרנט בישראל

מסחר מקוון באינטרנט בישראל

באפשרות ובצורך לקבל הכנסה נוספת מעבודה מהבית. אחת האפשרויות הזמינות להכנסה כזאת היא להיכנס לשוק ההון דרך מסחר מקוון באינטרנט. עבור רוב האנשים, מסחר בבורסה מצטייר כעבודה מסתורית וקשה, אבל כל התהליך המורכב הזה, לכאורה, בנוי על צעדים פשוטים למדי שמובילים אותנו למטרה מסוימת. במקרה הזה, המטרה היא ברורה ופשוטה – כדי לעשות רווחים.

כל אחד יכול להיכנס לשוק המסחר המקוון בישראל. עם זאת, יש כמה דקויות שצריכים להבין לפני שמתחילים את הליך המסחר עצמו. קודם כל, עליך לדעת שאתה צריך כדי לפתוח חשבון השקעות באחת מהחברות המספקות שירותי גישה לבורסה. חברות אלה נקראות ברוקרים – יש להם רישיון מיוחד, פעילותם מוסדרת על ידי החוק והם מספקים לסוחרים קומבינטור מסחר מקוון. ברוקרים רבים בישראל מציעים את ההזדמנות למסחר מקוון במניות בבורסה ואף מעוניינים מאד שתבחר לסחור דווקא אצלם.

לפני שמתחילים לסחור

ברוקרים מקוונים רבים מציעים מגוון רחב של קורסים מקצועיים והכשרות שמאפשרים לך להכיר את שירותי המסחר המקוון באינטרנט, לקבל הבנה על עקרונות שוק מטבע החוץ או אסטרטגיות למסחר מקוון במניות, לדוגמא. המרצים בקורסים ומרכזי ההדרכה של הברוקרים הם בדרך כלל סוחרים שיש להם ניסיון במסחר בשווקי מניות ישראלים וזרים, כך שהלימוד הוא לא תיאורטי בלבד.

איך בוחרים ברוקר למסחר מקוון בישראל

כאשר אנו מגיעים לתחילתו של תהליך המסחר עצמו, יש צורך לבחור ברוקר. סוחרים מתחילים רבים שהחליטו לקשור את גורלם הפיננסי עם הבורסה, בוחרים ברוקר לפי קריטריונים חיצוניים ומשניים, כגון: כמות הפרסום, המראה החיצוני של האתר, וכמובן, גובה העמלות. למרבה הצער, איכות השירותים של חברות ברוקרים שמסתמכות על יתרונות כאלה היא לעתים קרובות מפוקפקת. מסחר בבורסה זה תהליך רציני מאוד שמשפיע על רווחתנו הכלכלית, ולכן צריך לשים לב לקריטריונים החשובים באמת.

קריטריונים לבחירת ברוקר למסחר מקוון

  • כמה לקוחות יש לחברה? מהו המוניטין של הברוקר המקוון בחוגי שוק ההון? ניתן להשיג מידע זה באינטרנט, באתרים הכלכליים השונים ובאתר הבורסה.
  • אמינות – במקרה זה, מאד חשוב עד כמה אמינה מערכת המסחר של הברוקר, אבטחת המידע ורמת שירות הלקוחות שלו. אם הרמה נמוכה, ייתכן ובמוקדם או במאוחר תוכל לאבד כסף שלא באשמתך.
  • תמיכה אנליטית איכותית. למשקיעים מתחילים חשוב מאד ללמוד כיצד לנווט בשווקים הפיננסיים עוד לפני ביצוע עסקאות כלשהן. גם דעתו של אנליסט מנוסה יכולה לשחק תפקיד חשוב בהחלטה המושכלת שלנו.
  • עמלות. המחיר הוא חשוב מאד, אבל כשאתה מחליט, אתה צריך להבין על מה אתה משלם. תחשוב היטב – האם אתה תמיד קונה רק את המוצר הזול ביותר?

אם החלטתם להיכנס לתחום של מסחר מקוון בישראל, פורטל המומחים למסחר יענה על כל שאלותיכם בנושא ויפנה אתכם לברוקר המתאים עבורכם. תשאירו את הפרטים שלכם מטה ואנו נחזור אליכם בהקדם.

נגישות