דף הבית » שיטות מסחר » מסחר אלקטרוני בסלולר

מסחר אלקטרוני בסלולר

מסחר עצמאי בשוק ההון זהו תחום שתופס תאוצה רבה בשנים האחרונות בישראל, בד בבד עם ההתפתחות הטכנולוגית שמאפשרת לסחור בצורה אלקטרונית דרך האינטרנט.

האפשרות לעבוד מהבית ללא צורך להיות תלוי במיקום גיאוגרפי או בגחמות של המנהלים, היכולת לבחור מבין מכשירי מסחר שונים בהתאם להעדפות האישיות – כל זה מעניק למסחר האלקטרוני יתרונות רבים על צורת העבודה ה״קלאסית״. לאחרונה, נוסף רובד נוסף לפיתוחים הטכנולוגיים שמשכללים באופן שוטף את תחום המסחר בשוק ההון, כאשר מסחר אלקטרוני בסלולר החל לתפוס יותר נפח ממחזורי המסחר היומיים. אחרי הכול, לא ניתן להתעלם מכך, שהטלפון הסלולארי הפך לחלק בלתי נפרד מהיומיום שלנו ולכן כניסתו של המסחר האלקטרוני אל תוך מצגי הטלפון שלנו הייתה רק עניין של זמן.

כיצד מתבצע מסחר אלקטרוני בסלולר?

במידה ואתם מעוניינים לבצע מסחר בסלולר, עליכם לוודא שהברוקר שלכם תומך באפשרות זו. כמובן, שניתן לסחור באמצעות הסלולר גם דרך האתר הרגיל, אך זה יהיה כרוך באי נוחות בגלל המידות של הטלפון הסלולארי. מכיוון שכך, תבדקו מראש כי לברוקר שלכם קיימת אפליקציית מסחר מותאמת לסלולר. בנוסף לכך, מומלץ להשוות בין אפליקציות של מספר ברוקרים, וזאת במידה שמרב פעילות המסחר שלכם תתבצע דרך הסלולר. צריך לזכור, שנוחות הצגת הגרפים, המחירים והפוזיציות הפתוחות יכולה להשפיע על הרווחים שלכם ולמנוע מכם לבצע טעויות/ תהליך המסחר בסלולרי עצמו מתבצע בצורה פשוטה למדי, כאשר רוב האפשרויות (אך לא כולן) שקיימות דרך אתר הברוקר מתאפשרות גם באפליקציה. רוב הברוקרים הגדולים מאפשרים כיום הורדה של אפליקציה מותאמת, שכן העלאת מחזורי המסחר היא אינטרס מובהק שלהם

יתרונות המסחר בסלולר

היתרון הגדול ביותר הוא כמובן שיפור בנגישות וקבלת מידע בזמן אמת. בנוסף על אפליקציות המסחר, ישנן גם תוכנות סלולריות רבות שמראות חדשות כלכליות, גרפים, ניתוחים ועוד. כל זה מאפשר לסוחר להיות בעניינים ולקבל את ההחלטות הטובות ביותר לגבי הפוזיציות שלו. אין ספק שמידע שנמצא בגישה חופשית בכל עת תורם לשכלול תהליך המסחר ונותן כלים טובים יותר לסוחר הפרטי.
עם זאת, לעתים מסוימות ישנו פיתוי גדול לשנות פוזיציה רק בגלל שאפשרות זו זמינה מיידית. הסוחרים המתחילים צריכים לזכור זאת ולהימנע מלבצע פעולות מסחר מיותרות.

אנו בפורטל המומחים למסחר עומדים כאן לשירותך ונשמח לספק אינפורמציה נוספת על המחסר האלקטרוני בסלולר. במידה ויש לך שאלות נוספות, פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

 

נגישות