דף הבית » מערכות מסחר » מערכת מסחר מיטב דש טרייד

מערכת מסחר מיטב דש טרייד

ברוקר מסחר הוא המתווך בין משתמש הקצה, שהוא הסוחר, לבין הבורסה לניירות ערך. לפני זמן לא ארוך יחסית, הברוקרים היו מבצעים את תפקידם באופן ידני, כאשר הם נכחו באופן פיזי בבורסות השונות וביצעו את העסקאות עבור הלקוחות השונים. כיום, לאחר ההתפתחות הטכנולוגית של השנים האחרונות, רוב פעולות המסחר נעשות באופן אלקטרוני דרך רשת האינטרנט ופלטפורמות מקוונות של הברוקרים.

כיצד לבחור את הברוקר הנכון בשבילכם?

אחד המאפיינים החשובים ביותר של תהליך המסחר בשוק ההון הוא ללא ספק בחירת הברוקר המתאים. לפני שפותחים חשבון עם כסף אמיתי ומתחילים בתהליך הקנייה והמכירה של ניירות הערך, מומלץ מאד לקרוא ברשת את התגובות של סוחרים אחרים שהשתמשו בשירותי אותו ברוקר ולברר על הניסיון והמוניטין שלו באופן כללי. בדיקה מקדימה כזאת יכולה למנוע עוגמת נפש ואובדן כספי משמעותי בעתיד.

פרמטר נוסף בעל חשיבות לסוחרים הפוטנציאליים, הוא גובה העמלות שהברוקר גובה בתמורה לשימוש בשירותים שלו – הכוונה היא בעיקר לדמי שמירת ניירות ערך, עמלות על ביצוע פעולות, דמי משיכה והפקה, מרווחים בין שערי קנייה ומכירה ועוד. גופים פיננסיים גדולים כמו בנקים, לדוגמא, גובים בדרך כלל סכומים משמעותיים מהלקוחות וזאת בגלל העלויות התפעוליות הגבוהות יותר. ברוקרים קטנים ומקוונים נהנים מתשתית זולה יחסית ויכולים להציע תנאים משתלמים יותר מבחינת עלויות.

חשוב לציין, כי מחיר השימוש בשירותי ברוקר ספציפי קשור בדרך כלל ישירות לסיכון של אותה חברה. בנקים גדולים הם יציבים יותר מטבעם והסיכוי שהם יפשטו רגל הוא מזערי. חברות מסחר און ליין, לעומת זאת, אינן נהנות מיציבות דומה ולכן הסיכון של הסוחר הוא גבוה יותר במקרה זה.

גם למידת הנוחות וההתאמה של הממשק של הברוקר לסוחר ישנה משמעות גדולה. מומלץ להתחיל עם מסחר וירטואלי, לבדוק את האינדיקאטורים, הגרפים והאפשרויות הטכניות לפני תחילת מסחר אמיתי.

מערכת מסחר מיטב דש טרייד

ברוקר המסחר מיטב דש טרייד הוא אחד מחברי הבורסה בישראל ומציע ללקוחות הפוטנציאליים אפשרות לסחור בניירות ערך זרים, ישראלים, מטבע חוץ ומכשירים פיננסיים אחרים. בניגוד לבנקים, במקרה זה מדובר על חבר בורסה קטן יותר, מה שמאפשר לו להיות גמיש כלפי הסוחרים ולהציע חבילות אטרקטיביות מבחינת עלויות. עצם היותו של מיטב דש טרייד חבר בורסה מקנה לו אמינות גבוהה במיוחד ומעמידה אותו בעמדת יתרון על ברוקרים מקוונים באינטרנט.

הלקוחות שעושים שימוש במערכת המסחר של מיטב דש טרייד, יכולים ליצור קשר בכל עת עם הדסק למטבע חוץ של החברה דרך הטלפון וגם לבצע את כל פעולות המסחר באמצעות הטאבלט או הטלפון הסלולארי.

במידה ואתה מעוניין לסחור באמצעות מערכת מסחר מיטב דש טרייד ומעוניין לקבל אינפורמציה נוספת, אנו בפורטל המומחים למסחר נשמח להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

נגישות