דף הבית » מערכות מסחר » מערכת מסחר מגמה

מערכת מסחר מגמה

עם התפתחות הטכנולוגיה והמסחר בעשור האחרון, חלו שינויים רבים ביניהם המעבר מזירות מסחר פיזיות למסחר באמצעות רשת האינטרנט ומערכת מחשבים מפותחת ומשוכללת במיוחד. המערכת מאפשרת לכל אחד להשקיע בבורסה באמצעות מחשב וחיבור לרשת האינטרנט. בעידן הטכנולוגי, מערכות המסחר השונות הן אחד הכלים המשמעותיים לסוחר בבורסה. מערכות המסחר מאפשרות לסחור בשיטות שונות, מאפשרות קבלת מידע בזמן אמת על כל המתרחש בבורסה וחלקן מהוו פלטפורמה ליישומים נוספים אותם ניתן להוסיף למערכת.

מערכת מסחר מגמה

אחת ממערכות המסחר הבולטות היא מערכת מגמה. מערכת מסחר אשר מציעה את כל נתוני המסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב בזמן אמת; שערי מט"ח, שערי הריביות, מידע על קרנות נאמנות בישראל, מידע על חברות ישראליות הנסחרות בבורסת ניו יורק, שערי מדדים מהעולם ועוד. כל הנתונים מתעדכנים באופן שוטף ורציף. בנוסף, המערכת מתאימה לשדרוג ולתוספות לפי צרכי ודרישות הלקוח ובכך היא מהוות פלטפורמה ליישומי מסחר נוספים. (לחץ להורדת התוכנה מגמה).

לצד היתרונות הרבים במערכות המסחר, חשוב לזכור כי מסחר הוא לא משחק הימורים ובכדי להצליח צריך לצבור ידע וניסיון בתחום. צוות פורטל המומחים במסחר עומד לרשותכם וישמח לתת לכם ייעוץ מקצועי באשר למסחר בבורסה. תוכלו להשאיר פרטים בפורטל ולקבל מידע בהקדם וללא התחייבות. לצוות המומחים במסחר ניסיון רב במסחר, היכרות עם מערכות המסחר השונות, היכרות עם בתי ההשקעות וגופים פיננסים בולטים וכמו כן, ידע רב בשיטות מסחר שונות, אותו הם ישמחו להעמיד לשירותכם.

נגישות