דף הבית » מערכות מסחר » מערכת מסחר באופציות מעוף

מערכת מסחר באופציות מעוף

מסחר באופציות מעו"ף (מכשירים עתידיים ופיננסיים), הינו מסחר באופציות מעוף, והכוונה היא בעיקר לאופציות על מדד ת"א 25, שהוא המדד הבולט בבורסת תל אביב, וכולל בתוכו את 25 המניות הבולטות ביותר הנסחרות בבורסת תל אביב. מסחר באופציה מקנה למחזיק בה (או לקונה שלה) את האפשרות (אופציה) לקנות מניות במחיר המימוש. המסחר באופציות מתבצע באופן ממוחשב ואלקטרוני והוא מאופיין במחזורי מסחר גבוהים.

מערכת מסחר באופציות מעוף

כאמור, המסחר באופציות הינו אלקטרוני ומתבצע בצורה ממוחשבת. לכן, בדומה למסחר במט"ח, ניתן להיעזר במערכת מסחר לשם מסחר באופציות. מערכת המסחר מספקת לסוחר נתוני מסחר באופן רציף ובזמן אמת, כך שבאמצעות המחשב הביתי ורשת האינטרנט, מתבצע כל המסחר. מערכות המסחר זמינות להורדה באינטרנט וניתן אף למצוא בלוגים ומאמרים המספקים הסברים על המערכות השונות. בעזרת המערכת הסוחר יכול לקבל מידע על מניות, אופציות, מדדים ושערים בבורסת תל אביב וכן בבורסות אחרות בעולם.

כל סוחר יודע שהדרך לרווחים רוויית מכשולים ובכדי להגביר את הסיכויים לתשואות יש לצבור מידע וניסיון בתחומי המסחר השונים. ישנם קורסים רבים המציעים לימודים על סוגי, שיטות ומערכות המסחר, אך מידע זה הוא לא תמיד מספיק. אז איך תדע מה ללמוד ובמה להתרכז? בפורטל המומחים במסחר צוות מקצועי ומנוסה אשר יציע לך יעוץ מקצועי וידע ממשי שיסייע לך בתחילת דרכך בתחום המסחר וההשקעות.

נגישות