דף הבית » מסחר באופציות » נתוני מסחר באופציות מעו"ף

נתוני מסחר באופציות מעו"ף

נתחיל בהסבר על מסחר באופציות מעו"ף. אופציה על מדד המעו"ף הוא מכשיר פיננסי, שההבדל בינו לבין מכשירים נגזרים אחרים הוא ייחודו של נכס בסיס – מדד המעו"ף. מדד זה, שנקרא גם מדד ת"א 25, כולל את 25 החברות הגדולות ביותר במשק, שהמניות שלהן נסחרות בבורסה. נתוני מסחר באופציות מעו"ף מתפרסמים בכל במגוון אתרים כלכליים באינטרנט ובאתרי הברוקרים השונים.

יתרונות למסחר באופציות מעו"ף:

  • אפשרות של מסחר במגוון רחב של מניות של חברות גדולות במשק במקום מסחר במניה אחת בלבד. מסחר כזה מאפשר לגוון את הסיכונים שלך ולעקוב אחרי המצב בכל המשק. אינך מוגבל לתחום כלכלי אחד שיכול לפתע להיכנס למשבר או לחברה אחת שיכולה להיכנס לבעיות כספיות.
  • הוא מאפשר אפילו לסוחר עם הון התחלתי קטן למקסם את הרווחים שלו ולהגיע לתשואות גבוהות בטווח קצר יחסית, בהשוואה למכשירים פיננסיים אחרים. במקרה זה, מספיק שהמשקיע יכול לצפות מהו הכיוון הכללי של השוק.

השקעות במניות לדוגמא, דורשות כמות גדולה של הון ראשוני והמסחר עם מניות של חברות זרות הוא בעייתי עוד יותר, שכן הוא מלווה בדרך כלל גם על ידי עמלות גבוהות. אופציה על מדד המעו"ף זוהי הזדמנות בשבילך להשקיע סכום קטן ולהיות חלק ממסחר הקשור לחברות הגדולות במשק.

  • ניהול סיכונים איכותי – המשקיע מחליט לפני העסקה מהי כמות הכסף שהוא רוצה להשקיע באופציה על המעו"ף. לאחר מכן, המשקיע יכול לראות מהו סכום הרווח הפוטנציאלי שלו ומהו סכום ההפסד האפשרי. יתר על כן, אם האינדיקטורים הפיננסיים אינם מתאימים לסוחר מסיבות מסוימות, או שהוא מתחיל לפקפק באפקטיביות של העסקה, תמיד יש לו ההזדמנות לסרב לביצוע העסקה להפחית את ההשקעה.
  • אפשרות לסחור בסוגים שונים של מסחר, גם לטווח קצר וגם לטווח ארוך מאוד. הסוחר יכול להתאים את התחזית שלו בהתאם למה שנוח לו ולבחור את תאריך הפקיעה של האופציה בה הוא מעוניין – סופו של היום, שעה, שבוע, חודש.

חוץ מהיתרונות של מסחר באופציות מעו"ף, יש לזכור, כמובן, שבעת השקעה באופציות, יש גם סיכון ואפשרות להפסדים מהירים של ההון הראשוני. בגלל כך, הסוחר צריך להיות זהיר מאוד כאשר הוא קובע את סכום העסקה ולהיעזר בעזרה מקצועית לפחות בשלבים הראשונים. הפורטל של המומחים למסחר ייתן לכם ליווי צמוד בכל הקשור למסחר באופציות מעו"ף ללא שום עלות או התחייבות. השאירו את הפרטים שלכם ואנו ניצור אתכם קשר במהירות האפשרית.

נגישות