דף הבית » מערכות מסחר » מסחר אלגוריתמי בישראל

מסחר אלגוריתמי בישראל

השינויים הטכנולוגיים שאנו חווים בעשרות השנים האחרונות משפיעים על כל תחומי החיים שלנו, ובין השאר גם על אופי המסחר בבורסה והפעילות בשוק ההון. אם בעבר, רק בעלי אמצעים מעטים התעניינו במה שמתרחש בבורסות העולמיות, כיום כל סוחר עצמאי יכול לבצע פעולות קנייה או מכירה באמצעות לחיצת כפתור פשוטה. כמן כן, רשת האינטרנט מאפשרת קבלת מידע בזמן אמת וללא תשלום על מגוון נושאים פיננסיים.

מסחר אלגוריתמי בישראל

שינוי נוסף שמתרחש לנגד עינינו נוגע לסוחרים בבורסה עצמם, כאשר אנו רואים מעבר הדרגתי ממסחר אנושי לפעילות שמתבצעת על ידי תוכנות ורובוטים הסוחרים לפי אלגוריתמים.

יותר ויותר ברוקרים מקוונים בישראל מציעים ללקוחותיהם את האופציה של מסחר אוטומטי לפי אלגוריתמים ומתחייבים כי התשואות לאורך זמן הן גבוהות יותר. למעשה, כיום כמעט 70% מן המחזור השנתי בבורסה הישראלית מונפק על ידי רובוטים של מסחר. אז מהו מסחר אלגוריתמי בעצם?

מסחר באלגוריתמים

בעבר הלא רחוק, בנקים ובתי השקעות גדולים העסיקו מנהלי השקעות שביצעו את פעולות המסחר בתיקי הנוסטרו וגם עבור הלקוחות הרבים שלהם. כיום, אותם גופים פיננסיים הגיעו למסקנה כי ניתן לבצע השקעות אפקטיביות ובעלות נמוכה יותר על ידי שימוש ברובוטים.

לצורך מסחר באמצעות תוכנת מחשב, יש צורך לבנות תחילה אלגוריתם פנימי שיבצע את הפעולות הבורסאיות באופן אוטומטי. כל אדם בעל ידע בסיסי בשוק ההון יכול, למעשה, ליצור רובוט של מסחר, אך לחברות הגדולות יש יותר משאבים כדי לגייס את הסטטיסטיקאים, המתמטיקאים ומומחי התכנות הטובים ביותר.

מסחר אלגוריתמי מתבצע ללא מגע יד אדם, מה שאומר כי הוא לא מרגשות אנושיים כמו חמדנות או פחד. מעבר לכך, הוא משחרר את הסוחר האנושי מן הצורך להיות צמוד למחשב האישי, מתבסס על כמות עצומה של נתונים היסטוריים ומבצע את הפעולות האפקטיביות ביותר כדי להגיע לתשואות ורווחים גבוהים.

אנו בפורטל המומחים למסחר עובדים עם חברות מוכרות ורציניות שעוסקות בנושא מסחר באלגוריתמים. נשמח להמליץ לך על אפשרויות מסחר אלגוריתמי שיעזרו לך להגיע לרווחים גבוהים יותר ממסחר בשוק ההון. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות