דף הבית » מסחר במניות » מסחר במניות אינטרנט

מסחר במניות אינטרנט

מסחר במניות דרך האינטרנט הופך להיות פופולארי יותר ויותר בישראל. אם בעבר כדי להשתתף במסחר בבורסה, היה צורך בנוכחות פיזית של ברוקר מטעמך בחדר המסחר, כיום ניתן לקנות ולמכור מניות באופן מקוון ובצורה עצמאית לחלוטין. במאמר זה ננסה לספק לקוראים מדריך קצר למסחר במניות.

בחירה בברוקר מסחר

לפני שמתחילים בתהליך של מסחר במניות אינטרנט, יש צורך לבחור את הפלטפורמה שדרכה אנו מעוניינים לעבוד. כאמור, מסחר דרך האינטרנט הופך את החיים שלנו לקלים הרבה יותר, אבל אנו עדיין זקוקים למתווך בינינו לבורסה – זהו ברוקר המסחר האלקטרוני.

ניתן להשתמש בשירותי ברוקראז' דרך הבנק שלכם או גם דרך חברה חיצונית. על ידי חיפוש פשוט באינטרנט, ניתן למצוא פרסומים של עשרות ברוקרים למסחר במניות בישראל.

חשוב מאד לבחור בברוקר בעל ניסיון, שנמצא לפחות שלוש שנים בתחום – הותק היחסי שלו ייתן לכם ביטחון רב יותר שהכסף שלכם בידיים טובות. מומלץ לבדוק היכן רשום הברוקר ואילו אישורים בינלאומיים יש באמתחתו כדי לבצע את פעילות הברוקראז'. במידה ויש פיקוח של גוף בינלאומי כלשהו, כך תהיה לכם גם כתובת נוספת לבקשות או תלונות, במקרה וכאלה יופיעו בהמשך.

תהליך המסחר במניות אינטרנט

לאחר הבחירה בברוקר, אתם יכולים להתחיל בתהליך המסחר במניות, שהוא פשוט למדי. קיימות אפשרויות רבות מאד לאסטרטגיות מסחר במניות, אך כאשר קונים או מוכרים מניות ללא מינוף, לרוב מדובר בהשקעה לטווח ארוך. לעומת זאת, במידה ואתם מעוניינים בהשקעות לטווח קצר יותר, ישנה אפשרות לסחור בחוזי הפרשים על מניות.

חוזי ההפרשים מאפשרים לסוחרים בעלי הון עצמי נמוך יותר להגיע לרווחים גבוהים בטווח קצר על מניות וזאת באמצעות מינוף. כתוצאה מכך, גם אדם שאין לו אפשרות לקנות כמות גבוהה של מניות, יכול להיכנס למסחר, אך כמובן שהוא גם עומד בפני סיכון גדול יותר לאבד את כספו.

באפשרותך לבחור את אופי המסחר במניות המתאים עבורך, את המניות המעניינות אותך ואז להתחיל לסחור. אנו בפורטל המומחים למסחר עומדים כאן לרשותך במידה ויש לך שאלות נוספות על הנושא. השאר את פרטיך האישיים באתר והמומחים למסחר שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

 

נגישות