דף הבית » שיטות מסחר » ניהול מסחר עצמאי

ניהול מסחר עצמאי

מסחר בשוק ההון דרך האינטרנט הופך להיות תופעה פופולארית יותר בישראל בגלל היתרונות הנלווים לעיסוק זה. ניתן לבצע מסחר מכל מקום בעולם, בלי להיות צמוד למקום עבודה פיזי ולהרוויח בהתאם לאפשרויות רבות של מכשירי מסחר, בהתאם להעדפה האישית של כל אדם. עם זאת, מסחר עצמאי דורש מהסוחר גם משמעת רבה ויצירת סט של כללים שיעזרו לו לשמור על ההון העצמי שלו.

ניהול מסחר עצמאי

לפני שאדם מתחיל בתהליך המסחר השוטף, הוא צריך להגדיר את היעדים והמטרות שלו לטווח ארוך. לאחר קביעת המטרות, יש להחליט על המכשיר הפיננסי המועדף למסחר, רמת ההשקעה והאסטרטגיה שלו.

בכל מקרה אין לסכן יותר מאחוזים בודדים של ההון העצמי בכל עסקה ובוודאי שלא להגדיל את ההשקעה במקרה של הפסד. אם הסוחר מתחיל לפעול מרגשות של חמדנות או פחד, ההון העצמי שלו נמצא בסכנה והוא יפסיד הכול במהרה.

בנוסף לכך, עליו לקבוע לאיזה אחוז תשואה שנתי הוא מכוון ולבדוק את עצמו בצורה רבעונית או חודשית. הדבר החשוב הוא לא להתייאש ולשנות את אסטרטגיית המסחר לאחר מספר עסקאות לא מוצלחות במהלך היום – הצלחת האסטרטגיה נמדדת בתקופה ארוכה הרבה יותר.

אנו בפורטל המומחים למסחר נשמח לספק לך מידע נוסף בנוגע למסחר בשוק ההון, ניהול מסחר עצמאי. במקרה ואתה מעוניין להיכנס לתחום המסחר באינטרנט ולהרוויח כסף, אנו יכולים לענות על כל השאלות שמעניינות אותך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך האישיים באתר והנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

נגישות