דף הבית » מערכות מסחר » מסחר באפיקס

מסחר באפיקס

אפיקס היא חברה שעוסקת בתחום המסחר במט"ח (מטבע חוץ) והחלה את פעילותה בישראל בשנת 1996. חברת אפיקס מהווה חלק מקבוצת IFOREX, קבוצה מוכרת ובעלת מוניטין אשר יש לה ממשק ומערכת מסחר משלה והיא פועלת בעשרות מדינות ברחבי העולם.

מהו מסחר במט"ח?

שוק המט"ח הופיע בסוף שנות ה-70, לאחר שמדינות רבות החליטו להפסיק לקשור את השער של המטבע הלאומי שלהן לשער של דולר או זהב. זה יצר שוק בינלאומי שבו ניתן להחליף מטבעות מקומיים לכסף זר בצורה חופשית וכך התחיל בעצם המסחר במט"ח.

סוחרי המט"ח פועלים כך – כאשר הם מעוניינים לבצע עסקה, הם מנסים לצפות מהו הכיוון של שער המטבע והאם כדאי לבצע רכישה שלו או מכירה. הציפיות של סוחרי המט"ח מתבססים על ניתוח של גורמים רבים שעוזרים להם להעריך תנועות מחיר של מטבעות בצורה מדויקת יותר. ישנן שיטות שונות, עזרים גראפיים, סטטיסטיים ומתמטיים שבהם הסוחרים נעזרים. ניתן להרוויח גם ירידה בשער מטבע וגם על עלייה בשער שלו.

איפה להתחיל?

אם אתה סוחר מתחיל במט"ח, יש אפשרות להתנסות בכל האפשרויות של שוק המט"ח דרך מסחר מדומה באפיקס. כך תוכל ללמוד את רזי המסחר ולפתח אסטרטגיית מסחר משלך ללא שום סיכון כספי. לצורך התחלת המסחר (מדומה או אמיתי), תצטרך להוריד את מערכת המסחר של אפיקס ואז תוכל לעקוב אחר שינויי שערים, פתיחה וסגירה של פוזיציות ועוד.

איפה ללמוד?

לסוחרים מתחילים שרק עושים את הצעדים הראשונים שלהם במט"ח יש אפשרות לקחת קורסי הכשרה באפיקס. בקורסי המט"ח באפיקס ניתן לקבל ידע בסיסי בשוק, ללמוד על שיטות הניתוח שמשמשים סוחרי מט"ח ואיך להימנע מטעויות נפוצות שסוחרים מתחילים נוהגים לעשות.

מתי אפשר להתחיל לסחור באפיקס?

אם אתה רוצה להתחיל לסחור בשוק המט"ח באפיקס עם סיכון מינימאלי, עדיף יהיה לסחור בסכומים קטנים וללא מינוף. אבל אם אתה רוצה להגדיל את פוטנציאל הרווח שלך, ניתן לסחור עם מינוף מקסימאלי של 1/400, אשר יאפשר לך למעשה לסחור במט"ח עם הסכום העולה ב-400 פעם על יתרת החשבון שלך.

לסיכום, מסחר במטבע החוץ הוא שוק שהפך למאוד פופולארי לאחרונה וניתן לגרוף בו רווחים גבוהים בזמן קצר. עם זאת, הוא גם כרוך בסיכון, לכן כדאי להתחיל לסחור באופן הדרגתי, לקחת קורסים של הכשרה ולהתייעץ עם מומחים. השאירו את הפרטים שלכם ואתר המומחים למסחר יספק לכם את כל המידע על מסחר באפיקס.

 

נגישות