דף הבית » מגזין » איך פותחים חשבון מסחר בבורסה

איך פותחים חשבון מסחר בבורסה

במוקדם או במאוחר, כל מי שמעוניין להרוויח כסף ממסחר בבורסה, מתמודד עם השאלה איפה מתחילים ואיך פותחים חשבון מסחר בבורסה. למרות שהעניין יכול להיראות כמורכב למי שאינו בקיא בתחום, למעשה ניתן לעשות את זה בכמה צעדים פשוטים.

איך פותחים חשבון מסחר בבורסה – שלבים בתהליך

בשלב ראשון חשוב ללמוד את הנושא. עלינו להחליט, למשל, מהו הזמן שאנו רוצים להשקיע במסחר ולבחור שוק מסוים, כגון שוק המניות או שוק מטבע החוץ. לצורך כך ניתן לקרוא ספרות מתאימה או לבקר בקורסי חינם שמארגנים כמעט כל חברות הברוקרים הגדולות – בדרך כלל קורסים של יום אחד הם מספיקים כדי ללמוד מושגים כלליים. בשלב הבא, ניתן להירשם לקורסים מתקדמים יותר בתשלום אשר מלמדים את היסודות של מסחר באינטרנט דרך פלטפורמות מסחר שונות.

השלב השני בתהליך הוא פתיחת חשבון וירטואלי. לחשבון הדגמה כזה יש יתרון שאי אפשר לערער עליו – הוא מבטיח לך שלא תפסיד כסף. חשבונות מהסוג הזה ניתן לפתוח דרך ברוקרים, ושם גם לקבל סכום וירטואלי של כסף שבו תוכלו להשתמש כדי ללמוד לסחור. יש לחשבונות הווירטואליים מספר מגבלות, אך ניתן ללמוד דרכן כיצד לנווט בממשק של תכנית המסחר, את העקרונות של ניתוח טכני על גרפים ואיך לחשב של גודל הפוזיציה שלכם.

השלב האחרון ותחילת המסחר

השלב האחרון הוא פתיחת חשבון אמיתי. זהו צעד קל מבחינה טכנית אך גם הוא דורש מכם השקעה מסוימת. ראשית, עליכם לבחור חברת ברוקרים. מומלץ להכיר את הדירוגים הנוכחיים של חברות ברוקרים מקוונים, ולבחור אחת משלושת החברות המובילות. בעת פתיחת חשבון תצטרך גם לקבוע את תכנית התעריפים שהיא המתאימה ביותר בשבילכם בחברה. הבחירה של תכנית תעריפים, תשפיע על סכום ההשקעה שלכם והמחזור החודשי המוערך.

זהו השלב הסופי ולאחר שקיבלת את פרטי החשבון שלך בחברת הברוקר, תוכל להתחיל לסחור. עם זאת, לא כדאי למהר ולסכן סכומים גדולים של כסף כבר בהתחלה.

אם אתה מעוניין לדעת עוד פרטים על איך לפתוח חשבון מסחר בבורסה, אתר המומחים למסחר ישמח לסייע לך ולענות על כל שאלותיך. אנו עובדים עם חברות ברוקרים רבות בתחום המסחר ונעזור לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ונחזור אליך בהקדם.

נגישות