דף הבית » מערכות מסחר » מערכות מסחר מט"ח

מערכות מסחר מט"ח

מסחר במט"ח (מטבח חוץ, מטבע זר) הוא אחד מתחומי המסחר הגדולים בו משתתפים סוחרים רבים מכל העולם. המסחר במט"ח מתבצע על מטבעות השייכות למדינות שונות, על הפרשי הריביות ועל התנודות היומיות וארוכות הטווח המתרחשות במטבעות השונים. גם המסחר במט"ח מתקיים בצורה ממוחשבת ויכול להיעשות מכל מחשב, בעזרת חיבור לרשת האינטרנט.

מערכות מסחר מט"ח

מערכות מסחר במט"ח מאפשרות גישה לנתוני מסחר, מסחר עצמאי ומסחר אוטומטי. בעבר היו מערכות המסחר שמורות לשימושם של גופי הענק (בראשם הבנקים ), אך המסחר העצמאי הביא לכך שהיום כל סוחר יכול להשתמש במערכת מסחר בקלות ובפשטות. מסחר עצמאי מתבצע על ידי כל סוחר באמצעות סיסמא אותה הוא מקבל מבית ההשקעות שלו, את תוכנות המסחר ניתן להוריד מהאינטרנט ללא תשלום ובמהרה, יכול הסוחר לקבל את כל נתוני המסחר הדרושים לו, בזמן אמת.

חברות ובתי ספר שונים מציעות קורסים הכוללים הכוונה על מערכות המסחר השונות. בנוסף, כידוע כל מידע זמין באינטרנט וכך גם הסברים לגבי מערכות המידע. ניתן למצוא ולעשות שימוש בהסברים המצויים בבלוגים ובמאמרים של סוחרים מיומנים ומנוסים אחרים. אם ברצונך לקבל מידע אמין ומקצועי, תוכל גם להיעזר בצוות המומחים במסחר, השאר פרטים לצוות הפורטל המומחים במסחר והצוות יצור איתך קשר בהקדם. הצוות מנוסה במסחר ובעל ידע על המערכות השונות, שיטות המסחר, ניתוח נתוני מסחר ועוד.

נגישות