דף הבית » מערכות מסחר » אקסלנס מערכת מסחר

אקסלנס מערכת מסחר

חברת אקסלנס מעניקה שירותי מסחר בבורסה בישראל. החברה היא חבר הבורסה לניירות ערך בתל אביב יותר מ – 30 שנה, באמצעותה ניתן לסחור בבורסה בארץ ובחו"ל. סוחרים בארץ צריכים להעביר את השקעותיהם דרך אחד מחברי הבורסה שהם הבנקים ובתי ההשקעות, אשר דרך המחשבים שלהם עוברות ההשקעות למחשב הבורסה. חבר הבורסה מספק לסוחר סיסמא באמצעותה הוא יכול להעביר פקודות מסחר דרך כל מחשב עם חיבור לרשת האינטרנט.

מהי אקסלנס מערכת מסחר?

בנוסף לסיסמא ומחשב, כל סוחר צריך לקבל נתוני מסחר ומידע על השוק בו הוא משקיע, בזמן אמת ובאופן רציף, בכדי שיוכל לבצע השקעות בהתאם למתרחש בשוק. מערכת מסחר היא האמצעי אשר מספק לו את כל אלה. היתרונות שיש למערכת מסחר הם: מאפשרים מסחר מכל מקום, מציגים נתוני מסחר באופן רציף ובזמן אמת, מהווה כלי פשוט ונוח לתפעול לסוחרים חדשים ולסוחרים ותיקים ולעיתים מהווה פלטפורמה ליישומים נוספים הדרושים לסוחר.

כדאי לציין כי המערכת מאפשרת מסחר עצמאי אך אינה מבצעת מסחר עצמאי. כלומר, הסוחר יכול לקנות ולמכור את מוצרי הבורסה באופן עצמאי מהבית ללא יועץ השקעות או ברוקר, אך אם הוא חסר ידע וניסיון בתחום הוא מסכן את כספו. המערכת לא תגבה אותך במידה ואתה לא בקיא בתחום המסחר ולכן מומלץ לקבל הדרכה והכוונה בתחום מבעלי מקצוע מנוסים. צוות המומחים במסחר ישמח לעמוד לצדך ולייעץ לך איזה קורס כדאי לקחת, איזו מערכת מסחר כדאי להוריד ולהעמיד לרשותך את המידע הרב שצברו במשך השנים.

נגישות