דף הבית » מערכות מסחר » אקסלנס מסחר בבורסה

אקסלנס מסחר בבורסה

אנשים רבים אינם מודעים, שגם במקרה שהם לא סוחרים ישירות בשוק ההון, כספם עדיין מושקע במניות, אגרות חוב, מטבע חוץ ומוצרים פיננסיים נוספים. הסיבה לכך היא, שקרנות הפנסיה, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות של כל אזרחי ישראל מתנהלות בגופים מוסדיים כגון בתי השקעות, גופים פנסיוניים גדולים ועוד. גופים מוסדיים אלו מקבלים תקבולים חודשיים מן העמיתים ומשקיעים אותם באפיקים השונים בשוק ההון, תמורת דמי ניהול ועמלות, כמובן.

יש לציין, כי ההתפתחות הגדולה ביותר של הגופים המוסדיים חלה בשנת 2008, כאשר נחקק חוק פנסיה חובה. החל משנה זו, כל העובדים בישראל חויבו להפריש חלק מהמשכורת לפנסיה (חלק מופרש על ידי המעסיק) ולבחור בצורה עצמאית את הגוף שינהל את כספם. כתוצאה מהמהלך, עמיתים רבים הצטרפו לבתי ההשקעות והחברות הפנסיוניות וסכומי הכסף שהתנהלו בגופים המוסדיים הגיע למאות מיליארדים.

אקסלנס מסחר בבורסה

אחד מבתי ההשקעות המוכרים בארץ הוא אקסלנס נשואה שהוקם בשנת 2003 ומנהל כיום יותר מ-60 מיליארד שקל של עמיתים. החברה עוסקת במגוון של ענפים פיננסים, בין השאר ניהול של תיקי השקעות, חיתום וגיוס הון לעסקים, תיווך וייעוץ פיננסי, ניהול של קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה ועוד. בנוסף לכך, ישנה אפשרות לקבל דרך אקסלנס שירותי ברוקראז' וייעוץ בנושא השקעה במטבע חוץ – כל מה שצריך לעשות לשם כך הוא לפתוח חשבון מסחר דרך אתר החברה.

אקסלנס נשואה – מערכת מסחר

קיימות שתי אופציות לבצע מסחר עצמאי דרך אקסלנס:

  • אקסלנס מסחר עצמאי בארץ – מדובר כאן על אפשרויות מסחר שמתאימות בעיקר לסוחרים המבצעים את פעילותם בבורסה תל אביב. הם יכולים לעשות שימוש בשלוש מערכות שונות, אורדרנט (מערכת מוכרת ובסיסית שמתאימה לכל סוגי המוצרים הפיננסיים), אורדרנט פרו (תוכנה מהירה ומתקדמת יותר עם מגוון כלים גראפיים וטכניים) ותוכנת FMR (מאפשרת חיבור ישי למחשבי הבורסה ומתאימה בעיקר למנהלי תיקים).
  • אקסלנס נשואה מסחר עצמאי בחו"ל – האופציה הזאת מתאימה לסוחרים שפועלים בבורסות זרות ויש לרשותם שתי מערכות מסחר שונות, ViewTradeו-Orbis. המערכת הראשונה תומכת בעברית, בעלת ממשק נוח במיוחד למשתמש ומאפשרת בין השאר מכירות בחסר והשקעה ב-ETF. אורביס, לעומת זאת, מיועדת בעיקר לסוחרי נוסטרו מקצועיים וקיים בה סט של כלים טכניים, גראפיים ופונדמנטאליים.

אקסלנס נשואה – חדר מסחר

אקסלנס מעסיקה יותר מ-600 עובדים, כאשר חלק מהעובדים המקצועיים ביותר מגיעים לעבוד בחדש המסחר. השירותים הניתנים בחדר המסחר הם ביצוע עסקאות בחוזים עתידיים, מט"ח, מתן שערים אטרקטיביים במיוחד ללקוחות, מידע פיננסי וסקירות יומיות, גישה לכל המוסדות הפיננסיים המוכרים בעולם ועוד. ניתן להשיג את אקסלנס חדר מסחר בטלפון 03-7533123 בין השעות 08:30 ועד 23:00.

אנו באתר המומחים למסחר עומדים כאן לשירותך ונשמח לענות על כל השאלות המעניינות אותך בנוגע לבית ההשקעות אקסלנס נשואה. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

נגישות