דף הבית » מערכות מסחר » מסחר באיטריידר

מסחר באיטריידר

חברת איטריידר היא חברה שהוקמה במטרה למלא חסר מסוים בשוק ולהציע ללקוחות זירת מסחר מקוונת באופציות בינאריות. המסחר דרך החברה מתבצע בצורה פשוטה למדי – באתר החברה ניתן לראות בכל שעה את המדדים והמחירים של נכסי הבסיס רבים בכל העולם (מדד תל אביב 25, מדד הנאסד"ק, זהב, נפט, דולר/שקל). לגבי כל אחד מהנכסים, הלקוח יכול לבחור בקניית אופציית Call או רכישת אופציית Put שמבוססת על הערכתו מה יקרה לנכס הבסיס.

מהו מסחר באופציות בינאריות?

זהו אחד מכלי המסחר הפשוטים והרווחיים ביותר שהופכים להיות לפופולאריים יותר ויותר בקרב סוחרים ברחבי העולם. העיקרון של מסחר באופציות בינאריות הוא, שאתה עושה תחזית לגבי המחיר של נכס בסיס מסוים שבו בחרת להשקיע ומעריך האם המחיר שלו יעלה או ירד. אם ההערכה שלך היא נכונה ומחירו של נכס הבסיס אכן זז לכיוון ה"נכון" בנקודת הזמן הנכונה, אז אתה מרוויח.

היתרונות של מסחר באיטריידר

  • פשטות - כאשר אתה סוחר באופציות בינאריות, בניגוד למסחר במכשירים פיננסיים אחרים, אתה לא זקוק למומחיות מיוחדת והתמצאות רחבה בתחום ההשקעות. אופציות בינאריות אינן מתאימות רק לסוחרים מנוסים, אלא גם לסוחרים מתחילים.
  • אפשרות של רווחים עם השקעה מינימאלית - הסוחר לא קונה את הנכס עצמו, אלא את האופציה לקנות את הנכס, כך שכדי להתחיל לסחור באופציות באיטריידר מספיקה אפילו הפקדה התחלתית קטנה יחסית.
  • פוטנציאל רווח גבוה – באופציות בינאריות יש למעשה רק שתי אפשרויות, שלא כמו במכשירים פיננסיים אחרים, כך שלסוחר יש סיכוי גבוה להרוויח. ההכנסות ממסחר באופציות בינאריות אינן מתבטלות אם השינוי באחוזים של נכס הבסיס לא גדול כפי שהערכת. מספיק שהתחזית שלך לגבי הכיוון של השינוי הייתה נכונה וההשקעה הופכת לרווחית.
  • הפסדים מוגבלים – מסחר באופציות בינאריות הוא מסחר בחוזים, שתנאיו ידועים לסוחר מראש.אתה יודע מה יהיו הרווחים וההפסדים הפוטנציאליים שלך לפני תחילת מסחר. יותר מכך, ההפסדים שלך לעולם לא יעלו על סכום ההשקעה – כלומר, סוחר לא יכול "להיכנס למינוס".

יש לציין, שלעתים נוטים לזלזל בתחום של מסחר באופציות בינאריות ואף להשוות בין סוג מסחר כזה לבין הימורים. עם זאת, יש לזכור שכל סוג של מסחר בבורסה יכול להפוך דומה להימורים, אם סוחרים באופן פזיז ולא אחראי. אתר המומחים למסחר יספק לך את כל המידע על אופציות בינאריות ויעזור לך לסחור באתר איטריידר בצורה נכונה ואחראית. השאר את הפרטים שלך מטה ונחזור אליך בהקדם.

נגישות