דף הבית » מערכות מסחר » מסחר באיביי

מסחר באיביי

איביי היא זירת מסחר מהגדולות בעולם ובה משתתפים אנשים מרחבי העולם. זוהי זירת מסחר שבה כל אחד יכול לקחת חלק, אם כקונה ואם כמוכר. זירה שדומה לקניון או לשוק, שבו ניתן לקנות כל דבר ולמכור כל דבר העולה על רוחך. אך בעוד רבים מהמשתתפים במסחר באיביי הם אנשים פשוטים המבקשים למצוא מוצר במחיר הטוב ביותר שניתן, או המבקשים למכור מוצר ישן שברשותם, ישנם מי שהופכים סוחרים מקצועיים בזירת המסחר של איביי.

מסחר באיביי

אז איך מתנהל המסחר באיביי? האתר הוא גלובלי ומתקיימות בו מכירות פומביות הנפתחות על ידי המוכר. ניתן למכור מוצר אחד וניתן למכור מוצרים רבים ואף לפתוח פלטפורמה של חנות בתוך זירת האיביי. המסחר בישראל התחיל בצורה חלשה יחסית לשאר העולם אך בשנים האחרונות ישנה עלייה חדה ומשמעותית בתחום. ישנם קורסים רבים המוצעים ללימוד מסחר באיביי, ישנו ספר בעברית, ספר מסחר באיביי – איביי למקצוענים, שנכתב על ידי סוחר ישראלי באיביי ובאופן כללי – למסחר באיביי מדריכים רבים שנכתבו בארץ ובעולם. בקורסים, בספר ובמאמרים ניתן למצוא טיפים כיצד למכור, מה למכור, היכן משיגים את הסחורה למכירה, איך פותחים חנות באיביי, איך מתבלטים ומוכרים יותר מאחרים, איך מפרסמים נכון ואיך מתמודדים עם בעיות שעולות בתחום המסחר.

לשירות הלקוחות של איביי.

לפירוט העמלות באיביי.

רוצה לקבל מידע נוסף וייעוץ מקצועי במסחר? השאר פרטים וצוות המומחים למסחר יפנה אליך בהקדם. בוא לקבל מידע שיגדיל את היתרון שלך וייסע לך להתחיל לסחור נכון.

נגישות