דף הבית » שיטות מסחר » פלטפורמת מסחר אלקטרוני

פלטפורמת מסחר אלקטרוני

בעבר, היה המסחר מתבצע בבורסות בעולם, ברחבת המסחר, על ידי ברוקרים שהיו צועקים אחד אל השני דרישות לקנייה או מכירה, וסוגרים על עסקאות בעל פה. עם ההאצה הטכנולוגית, נעלמו אט אט הסצנות המוכרות (לרובנו מהסרטים) של ברוקרים שצועקים אלה לאלה והמסחר עבר להיות ממוחשב. בעשורים האחרונים, המסחר בבורסה עבר למסחר אלקטרוני המתבצע באמצעות האינטרנט, באופן מלא.

בהתאם לכך, קמו חברות מסחר באינטרנט המעוניינות לספק ללקוחותיהם פלטפורמת מסחר נוחה, נגישה, בהירה, עדכנית ומתקדמת. תוכנות המסחר מאפשרות ללקוחות לסחור מהמחשב הפרטי שלהם, מספקות להם את המידע שאותו הם צריכים בזמן אמת ובעצם הופכות את המסחר בבורסה לנגיש. בנוסף, מציע האינטרנט פלטפורמות המאפשרות בנייה של אתרי מסחר, המשלבות שלל תפקודים, שיפורים ושדרוגים של מערכות קיימות.

פלטפורמה לאתר מסחר באינטרנט

כל אתר למסחר אלקטרוני מונח על תשתית אינטרנטית ומערכת המאפשרת את פיתוח האתר עצמו. בעזרת הפלטפורמה, ניתן לבנות אתר מסחר אלקטרוני באופן עצמאי וקל, כאשר יותר ויותר פלטפורמות מאפשרות בנייה של ממשק בשפה העברית, עם הסברים נוחים וברורים על האפשרויות השונות הגלומות במערכת.

בעזרת הפלטפורמה ניתן לבנות למשל אתר שהוא חנות וירטואלית. כך שתוכלו להגדיר את קטלוג המוצרים של החנות, לבצע ניהול לקוחות, ניהול עגלות קנייה, ניהול ההזמנות שמתקבלות, מעקב לוגיסטי, הגדרת השפות שבהן החנות תתמוך, המטבע ואמצעי התשלום בהם ניתן לשלם ועוד שלל אפשרויות כמו למשל, ניהול של מספר חנויות דרך פלטפורמה אחת.

חושב לפתוח חנות אינטרנטית? רוצה לקבל מידע נוסף בנושא? הצוות של המומחים במסחר זמין לענות על שאלותיך ולתת לך הכוונה ללא עלות וללא התחייבות. השאר פרטים באתר והצוות שלנו יעניק לך מהניסיון הרב שצבר במשך השנים. בפניה אחת תוכל לקבל מענה לנושאים שונים בתחומי המסחר האלקטרוני. הניסיון של הצוות שלנו יכול להפוך ליתרון שלך עוד היום. האינטרנט מוצף במידע ולפעמים זמן רב מתבזבז בחיפושים אחר הנושא המבוקש, הצוות שלנו יכול לתת לך את המיקוד לכיוון הדרוש לך ולחסוך לך זמן מיותר, בלי לשלם ובלי להתחייב לקבל שירות כלשהו, נסה אותנו כבר היום.

נגישות