דף הבית » מערכות מסחר » מערכות מידע מסחר אלקטרוני

מערכות מידע מסחר אלקטרוני

במשך שנים רבות המסחר בבורסות התקיים באמצעות זירות מסחר עמוסות וצפופות, בהן הברוקרים היו צועקים וצורחים זה לזה פקודות מסחר ומנהלים ימי מסחר מייגעים וקולניים במיוחד. עם השנים התפתחה הטכנולוגיה והמסחר עבר להיות ממוחשב באמצעות תקשורת בין מחשבים, מה שמכונה היום מסחר אלקטרוני. הטכנולוגיה אפשרה מעבר מזירות המסחר לזירות מסחר וירטואליות, כאשר רוב המסחר, מתנהל באופן אלקטרוני במערכות המחשב.

מהו מסחר אלקטרוני?

מסחר אלקטרוני הוא מסחר המתבצע באמצעות רשת מחשבים המקושרים באמצעות רשת האינטרנט או המקושרים באמצעות רשת פרטית בין ובתוך חברות ותאגידים. פקודות המסחר מועברות באמצעות המחשב, ומתבצעות פעולות של קנייה ומכירה של מוצרים פיננסיים כאלה ואחרים אשר נסחרים בבורסה. הסוחרים שמבצעים מסחר אלקטרוני עדיין חייבים לקבל גישה למידע שהוא רלוונטי וקריטי לשם ביצוע עסקאות. גישה למידע זה הם מקבלים באמצעות מערכות מידע שונות וכל סוחר יספר לך על מערכת מסחר מומלצת בעיניו.

מה מציעות מערכות מידע מסחר אלקטרוני?

אז כשמן כן הן – מערכות מידע בתחום המסחר האלקטרוני. המערכות מספקות את המידע הדרוש לשם ביצוע עסקאות אלקטרוניות כמו: שערי מניות, תנודות במניות, שערי מט"ח, מצב אופציות, עסקאות שבוצעו, מחזורי מסחר, ירידות ועליות שערים של מדדים בבורסת תל אביב ושל מדדים בחו"ל. מערכת המידע מספקת את המידע באופן רציף ובזמן אמת שכן, כל סוחר מבין את חשיבות הדיוק במידע בזמן ביצוע העסקה. תוכנת מסחר מקצועית תסייע לסוחר לבצע החלטות מושכלות על סמך המצב בשוק בו הוא סוחר וברחבי הרשת, ניתן לאתר מערכות מסחר מומלצות מסוגים שונים.

לרוב, הממליצים על מערכות המסחר הם סוחרים שיש להם ניסיון וידע ואשר יש להם היכרות עם המערכת שהם ממליצים עליה. בנוסף ישנם קורסים מקצועיים אשר באמצעותם ניתן לצבור ידע וניסיון במערכות השונות. בכל מקרה תרצה לקבל יעוץ מקצועי מסוחרים מנוסים ומצליחים בתחום, שיתנו לך עצות פרקטיות ומועילות, אשר ישפרו את סיכוייך להניב רווחים מהמסחר. בכדי לקבל יעוץ מקצועי, אמין וללא כל התחייבות, השאר פרטים עוד היום בפורטל המומחים במסחר והצוות שלנו יצור איתך קשר, כך תוכל לקבל בהקדם מידע שחשוב להצלחה שלך.

נגישות