דף הבית » מסחר במניות » מסחר יומי בבורסה

מסחר יומי בבורסה

מסחר בבורסה הפך להיות פופולארי יותר בשנים האחרונות, בד בבד עם ההתפתחות הטכנולוגית, כניסת ברוקרים חדשים אל תוך השוק וההפנמה שניתן להרוויח כסף מן העיסוק הזה כהכנסה נוספת לעבודה העיקרית.

מסחר יומי בבורסה

האנשים שנכנסים אל תוך המסחר בשוק ההון אינם דומים כולם בפרופיל שלהם ובמטרות שהם רוצים להשיג כתוצאה מן הפעילות בבורסה. חלקם מעוניין לבצע השקעות לטווח ארוך, לקנות מניות או אג"ח סולידיים ולהחזיק אותם לצורך שמירה על ערך הכסף ורווחים של אחוזים בודדים מידי שנה. סוחרים אחרים, לעומת זאת, מעדיפים תשואות גבוהות שכרוכות בסיכונים משמעותיים יותר ועוסקים בעצם בספקולציה ולא בהשקעה. מסחר יומי מתייחס בדיוק לסוג השני של מסחר בשוק ההון.

סוחרים שעוסקים במסחר יומי צריכים להכין את עצמם לכך, כי אפשרות כי יפסידו סכומים גבוהים בזמן קצר. זאת מכיוון שבטווחי זמן תוך יומיים קשה להסתמך על מגמות או כיוונים מקרו כלכליים ספציפיים – רוב התנודות נעשות באופן ספונטני ולעיתים ללא סיבה נראית לעין. אמנם ניתן למצוא בכל עת מידע על מסחר בבורסה, אך לרוב ניתן לזהות טרנד או מגמה ברורה של מחירים רק לאורך שבועות או חודשים.

אם כן, לפני שאתם נכנסים אל תוך מסחר יומי בבורסה, מומלץ להתנסות קודם במסחר לתקופות ארוכות יותר – זאת בגלל הסיכון הגבוה.

אנו בפורטל המומחים למסחר עומדים כאן לשירותך ונשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לנושא של מסחר יומי. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

נגישות