דף הבית » מסחר במטח » מסחר ממוחשב

מסחר ממוחשב

בשנים האחרונות, בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית, גם המסחר בבורסה עבר שינויים משמעותיים. כיום בבורסה מתבצע מסחר ממוחשב ובאמצעות רשת האינטרנט זורמות פקודות רכישה ומכירה של סוחרים שונים ברחבי העולם. פקודות בהן יש התאמה בין מוכר לקונה מתבצעות אוטומטית, ואילו שאר הפקודות נכנסות להמתנה עד שלא נמצאת עסקה נגדית מתאימה או עד שהפקודה מבוטלת על ידי הסוחרים.

סוחר לא יכול לשלוח את הפקודות שלו ישירות לבורסה. זה אפשרי רק באמצעות ברוקר – גוף מיוחד המספק את ההזדמנות לסוחרים פרטיים להשתתף בבורסה. הברוקר מספק את תוכנת המסחר בבורסה, מנהל את החשבון של הסוחר ומחשב את המסים מהרווחים. הסוחר משלם על כך לברוקר עמלה, שהיא בדרך כלל חלק קטן ממחזור המסחר שלו.

לסחור בבורסה בקלות

מבחינה טכנית, מסחר ממוחשב בבורסה הוא תהליך פשוט מאוד. תחילה יש להתקין במחשב המחובר לאינטרנט את תוכנת המסחר. באמצעות תוכנת המסחר אתה יכול לראות את השינויים במחירי המוצרים הפיננסיים השונים בבורסה ואז לעשות החלטה לגבי קנייה או מכירה של המוצרים שבהם אתה מתעניין.

אם התרחיש הסביר לדעתך הוא, למשל, שמחיר מניה מסוימת הוא נמוך מידי ועומד לעלות, אז הפעולה שלך תהיה ככל הנראה להעביר פקודת קנייה ממוחשבת למניה זו. בפקודה זו יהיה עליך גם לציין את מספר המניות שאתה מעוניין לרכוש ובאיזה מחיר. הפקודה שלך עוברת באמצעות האינטרנט לבורסה ובמידה שיש מוכר מניות במחיר זה, מתבצעת במקום. כך אתה הופך לבעלים הגאה של מניה.

לסיכום, כדי להתחיל לסחור במסחר ממוחשב בבורסה מהבית, עליך קודם כל לבחור ברוקר שמתאים בשבילך ולהתקין תוכנת מסחר. אתר המומחים למסחר עובד עם הגופים המוכרים והרציניים בתחום. מלא את הפרטים שלך מטה ואנו בפורטל המומחים למסחר נדאג שיחזרו אליך בהקדם האפשרי.

נגישות