דף הבית » מיסוי על מסחר » מיסוי מסחר אלקטרוני

מיסוי מסחר אלקטרוני

רבים מהאנשים העוסקים במסחר בשוק ההון דרך האינטרנט באופן עצמאי אינם שמים דגש חזק על עניין המיסוי בתחום. האנרגיות והמשאבים של הסוחרים לרוב מופנה לחיזוי כיוון השוק והתעסקות בניתוחים גרפיים ופונדמנטאליים ואילו מיסוי מסחר אלקטרוני נתפס כמשהו שולי ולא משמעותי. עם זאת, אם אתם סוחרים בשוק ההון, עליכם לדעת כי אתם יכולים לחסוך כסף רב בעזרת ניהול מס נכון.

כיצד עובד מיסוי מסחר אלקטרוני בישראל?

המיסוי על מסחר בשוק ההון מתבצע בישראל בהתאם למס על רווחי הון שכיום עומד על 25%. המיסוי מתבצע רק על רווחים קיימים ולא נגבה במקרה של הפסדי הון – כך, במקרה שההפסדים שלכם עולים על הרווחים בשנה מסוימת, ניתן לקבל החזר מס מהמדינה.

עד שנת 2012, ניתן היה לקזז רק הפסדים שבאו לאחר גביית הרווחים, אך כיום ניתן כבר לעשות את זה גם לגבי הפסדים שנוצרו לפני הרווחים, כל עוד מדובר על שנה קלנדארית אחת. יש לזכור, שהמיסוי נעשה בדרך כלל על ידי הגוף שדרכו אתם סוחרים כגון הבנק או ברוקר המסחר, אך במקרה שהמסחר נעשה דרך גופים שונים, יש לבצע תיאום מס.

פורטל המומחים למסחר יכול להמליץ לך על הגוף המתאים בשבילך לייעוץ בנוגע למיסוי מסחר בשוק ההון. אנו עובדים עם חברת מקצועיות ובעלות מוניטין ונוכל להציע לך הצעות אטרקטיביות יותר מהאחרים. מלא את הפרטים שלך כאן באתר וניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות