דף הבית » מערכות מסחר » מסחר כאוס

מסחר כאוס

ישנן שיטות שונות ומגוונת למסחר. המסחר בעבר היה מבוסס בעיקרו על מסחר באמצעות ברוקרים בזירות מסחר בבורסות ברחבי העולם. עם השנים, והתפתחות הטכנולוגיה, חלה ירידה משמעותית בזירות אלה וחלה עלייה משמעותית במסחר באמצעות כלים טכנולוגיים. כיום המסחר בבורסות הוא ממוחשב לחלוטין, כאשר פותחו תוכנות חישוב המבצעות פקודות מסחר המתבססות על אלגוריתם חכם.

מהו מסחר כאוס?

כאוס הוא כמובן מצב של אנדרלמוסיה. כלומר, מצב שבו אין סדר ודברים קורים בצורה אקראית. המדענים שפיתחו את האלגוריתם שתפקידו לזהות תבניות סדירות בתופעות לא ליניאריות, אימצו את המושג כאוס. מסחר הכאוס מתבסס על תורת הכאוס המכונה גם תורת המערכות המורכבות או תורת הרשתות. הרעיון העומד מאחורי מסחר זה הוא שגם בתוך מערכת כאוטית, שבה מתחולל אי סדר, ישנן תבניות סדירות שמופיעות בצורה לא סדירה, לא לינארית.

רובוט כאוס

רובוט כאוס הוא אמצעי מסייע לניהול מסחר כאוס. רובוט כאוס מזהה נקודות מומלצות לכניסה ויציאה מעסקאות והשקעות, מזהה השקעות ומצביע על רמות סיכוי וסיכון המצויות בהשקעה, בעזרתו ניתן להיכנס להשקעות גם בשעות לא ריאליות (למשל באמצע הלילה בישראל, כאשר המסחר בניו יורק בשיאו) כאשר הרובוט נכנס להשקעה ובבוקר אתה מנהל את ההשקעה. כמובן שהרובוט לא מרוויח לך כסף ורק אדם המנהל את השקעותיו באמצעות הרובוט יכול להרוויח, בתנאי שעשה את הבחירות הנכונות.

בשורה התחתונה כל אחד יודע כי השקעה בבורסה היא עניין של סיכון וסיכוי. אין דבר מובטח ולכן כדאי שתדאג כי יש לך את מירב הידע וההבנה בכדי להגביר את סיכוייך. רוצה לקבל מידע נוסף וייעוץ מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים בתחום ההשקעות? רוצה לקבל הכוונה להשקעה? לפתוח תיק השקעות? השאיר לנו פרטים באתר וצוות המומחים למסחר יצרו אתך קשר בהקדם.

נגישות