דף הבית » מערכות מסחר » מערכת המסחר בלומברג

מערכת המסחר בלומברג

בלומברג היא חברה שנוסדה על ידי ראש עיריית ניו יורק לשעבר, המיליארדר מייקל בלומברג, בשנת 1981. כיום חברת בלומברג היא אחד מהספקים המובילים בעולם של מידע פיננסי מקצועי. המוצר העיקרי של החברה הוא מערכת המסחר בלומברג, שדרכה ניתן בכל עת למצוא כמעט כל נתון היסטורי שקשור לתחום הפיננסים וגם לקרוא כל מידע חדש שמתפרסם תוך שניות מפרסומו.

מהי מערכת המסחר בלומברג?

מערכת המסחר של בלומברג משלבת בתוכה מיליוני פיסות של נתונים היסטוריים ועכשוויים על אגרות חוב, מניות, סחורות, מטבעות, מטבעות, נתוני המאקרו של מדינות שונות ועוד. זוהי בעצם מערכת ממוחשבת שמאפשרת לאנשי מקצוע בתחום הפיננסים וגם לסוחרים בבורסה להשתמש בשירות המידע המקצועי של בלומברג, לעקוב ולנתח את התנועות של השוק הפיננסי בכל עת ולסחור בזמן אמת. המערכת גם מספקת גישה לחדשות, מידע והודעות שונות דרך רשת מאובטחת משלה.

למערכת המסחר יש מספר מסכים עיקריים:

  • מסך מידע על ניירות ערך – במסך זה, תוכל לראות את כל ניירות הערך שהונפקו על ידי משרד האוצר וחברות ממשלתיות אחרות. השינויים במחירו של כל נייר ערך מתעדכנים בערך 400 פעמים ביום. ישנו גם מסך נפרד למדינות אחרות.
  • מסך מידע על שיעורי פיקדונות (MMR) – מסך זה נותן מידע על המצב הנוכחי של שיעורי הפיקדונות בעולם ועל כל מדינה בנפרד. לדוגמא, מסך MMR3 מציג מידע על מצב הפיקדונות לזמן קצר. המשתמשים השונים במערכת, כמו בנקים, ברוקרים וסוחרים מאירופה והמזרח הרחוק מספקים מידע בנושא זה.
  • מסך מט"ח – המסך מכיל מידע על שערי המטבעות שנקבעו על ידי המשתתפים השונים בשוק המט"ח (בעיקר בנקים). במסך זה, באפשרותך לקרוא את החדשות האחרונות על שוק מטבע החוץ, כמו גם להשוות את שערי המטבעות הנוכחיים עם שערי המטבעות בעבר.

למה לבחור בבלומברג?

מערכת המסחר בלומברג, אשר בה עושים שימוש מאות אלפים של חברות פיננסיות גדולות וסוחרים ברחבי העולם נותנת למשתמשים בה שפע של מידע ואפשרויות ייחודיות אשר לא ניתן להשיג בשום מקום אחר. זהו כלי ראשון במעלה למשקיעים ודרכו ניתן ,לדוגמא, לנתח כיצד חברות שונות פעלו תחת יושבי ראש שונים, לבדוק היכן מרוכזים מפעלים ומחצבים שונים, לבחור מבין אלפי גרפים ואפילו לעקוב אחרי שמועות שמופצות על ידי משתמשים אחרים במערכת.

השאירו את הפרטים שלכם מטה והמומחים למסחר יצרו אתכם קשר ויסבירו כיצד גם אתם יכולים להיות חלק ממערכת המסחר היוקרתית בלומברג ולהתחיל לסחור בצורה מקצועית בבורסה.

נגישות