דף הבית » מסחר דרך הבנקים » מערכת מסחר בנק מזרחי

מערכת מסחר בנק מזרחי

בנק "מזרחי" הוא אחד מארבעת הבנקים הגדולים והמוכרים בישראל. הוא הוקם בשנת 1923 וכיום יש לו סניפים רבים בישראל, באירופה ובארה"ב. בנק "מזרחי" עובר בשנים האחרונות תהליך של התפתחות והתחדשות משמעותית בתחומים רבים ומעוניין להציב את עצמו גם בחזית הטכנולוגית של מסחר בשוק ההון.

מבט אל מערכת המסחר של בנק מזרחי

כבר היום, מערכת המסחר של בנק "מזרחי" מאפשרת למשקיעים הישראלים לקבל גישה למסחר בבורסה בכל העולם ובכל שעות היממה. ללקוחות הבנק שסוחרים דרך מערכת המסחר של בנק "מזרחי" יש אפשרות לקבל בזמן אמת ובפורמט נוח מידע רב, לדוגמא:

  • שינויים שונים שמתבצעים ביתרות הכספיות של הלקוח.
  • מאזן החשבון של הלקוח במזומן ובניירות ערך שונים.
  • רשימה של כל הפקודות (פקודות פעילות, פקודות שבוצעו, פקודות ששונו או הוסרו) והעסקאות של הלקוח ליום המסחר הנוכחי.
  • מחירים של ניירות ערך שונים, לרבות היכולת לראות את הרשימה של בקשות לרכישה ולמכירה של כל נייר ערך.
  • מידע על חברות, שווקים ושחקנים משמעותיים בשוק הישראלי

    והבינלאומי.

יתרונות מערכת המסחר של בנק "מזרחי"

גם אם אף פעם לא עסקתם בשוק ההון בעבר, בנק "המזרחי" יכול לספק לך דרך פשוטה להשקיע בשוק ההון דרך האינטרנט. תוכל לסחור בבורסה באופן עצמאי דרך מערכת מסחר של בנק רציני ובעל מוניטין, ותחת אבטחת מידע משוכללת. מערכת המסחר של בנק "המזרחי" נותנת לך אפשרות לקבל גישה ישירה לבורסות הגדולות בעולם. תוכל לרכוש ולמכור מניות כדי לקבל רווחים קצרי וארוכי טווח, להשתמש בכלים של גידור סיכונים וגיוון של תיק המניות כתוספת לנכסים אחרים ועוד.

פלטפורמת המסחר מסחר החדשנית של בנק "מזרחי" מאפשרת לך לסחור במספר עצום של מניות שמונפקות על ידי חברות בבורסות הגדולות ברחבי העולם מבלי לצאת מבית. תוכל לבחור לך את זירת המסחר המתאימה לך, בין אם מדובר בבורסת הסחורות בניו יורק, בורסת הנפט של לונדון או בורסת הכסף בשיקאגו, ולקנות מניות או מכשירים פיננסים אחרים של רוב החברות הגדולות.

פורטל המומחים למסחר יעזור לכם ליצור תיק השקעות מגוון, אנו עומדים לרשותכם ונשמח לענות על כל השאלות שיש לכם בנוגע למסחר בשוק ההון והצטרפות למערכת המסחר. כל השירות של המומחים למסחר ניתן ללא כל עלות וללא התחייבות, כך שאנו הכתובת הנכונה לקבל ממנה מידע שאתם צריכים. השאירו את הפרטים שלכם ואנו נדאג ליצור אתכם קשר במהירות האפשרית.

נגישות