דף הבית » מערכות מסחר » מסחר אוטומטי

מסחר אוטומטי

הקדמה הטכנולוגית שינתה את פני העולם כולו ולא פסחה על עולם המסחר ושוק ההון. מהר מאוד עם עליית רשת האינטרנט, שיטת המסחר בזירות ממשיות הוחלפה במסחר אלקטרוני שבו, מועברות פקודות קנייה ומכירה באמצעות מחשבים, דרך רשת האינטרנט. המעבר למסחר אלקטרוני הנגיש את המסחר לכלל הציבור ופתח אפשרויות של מסחר עצמאי, מסחר מהבית ומסחר באמצעות מערכות מסחר. אך המסחר העצמאי הצריך מהסוחר לשבת שעות מול המחשב בהמתנה לפעילויות בבורסה ולהזדמנויות השקעה לפי העדפותיו. בניסיון לייעל את המסחר עוד יותר ולחסוך מהסוחר זמן המתנה מול המחשב, פותח המסחר האוטומטי.

מהו מסחר אוטומטי?

מסחר אוטומטי מתבצע באמצעות תוכנה שמבצעת את הוראות המסחר בצורה אוטומטית ולפי העדפות הסוחר. כלומר הסוחר מזין מראש את הפרמטרים והתנאים שבהם הוא מעוניין לקנות ולרכוש ניירות ערך, התוכנה מזהה מתני התנאים האלה נוצרים ומבצעת בהתאם את ההוראות שקיבלה מראש מהסוחר. כך הסוחר פטור מבזבוז זמן מול המחשב והמסחר מתבצע באופן אוטומטי. ישנן תוכנות למסחר אוטומטי אשר זמינות להורדה ברשת האינטרנט ללא תשלום, אך בכדי לסחור תצטרכו לקבל סיסמא מחבר הבורסה שלכם (הבנק או בית ההשקעות).

בפורטל המומחים במסחר תוכל לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה ללא התחייבות. השאר לנו פרטים באתר ואחד מחברי הצוות יחזור אליך בהקדם וישמח לענות על שאלותיך ולהמליץ לך על הצעדים הבאים שלך. הניסיון והידע הרב שצברו צוות המומחים במסחר יעמוד לרשותך ויסייע לך להגביר את סיכוייך להצליח בתחום.

נגישות