דף הבית » מסחר במניות » מסחר אוטומטי בבורסת תל אביב

מסחר אוטומטי בבורסת תל אביב

המסחר בבורסת תל אביב, בדומה לשאר הבורסות בעולם, עבר להתבצע בצורה אלקטרונית. מה זה אומר? קודם כל, זה אומר שיותר ויותר אנשים יכולים לסחור ולהשקיע בבורסה. דבר שני, זה אומר שמתבצע מסחר באופן ישיר (אונליין), באופן אוטומטי ובאמצעות מערכות מסחר.

מסחר אונליין בבורסה

מסחר אונליין בבורסה הינו מסחר המתבצע דרך רשת האינטרנט באמצעות מחשב ותכנות המחשב של חברי הבורסה. כלומר, בעוד שפעם היית צריך להתקשר לבנק ולהעביר לפקיד בטלפון את הוראות המסחר שלך, כיום אתה יכול לבצע ולהעביר את הוראות המסחר ישירות למחשב של חבר הבורסה ומשם ההוראות עוברות למחשב הבורסה. אחת התוכנות הבולטות לשם מסחר במניות און ליין בבורסה בישראל היא מערכת אורדרנט או מערכת אורדרנט החדשה. מערכת זו מאפשרת לסוחר גישה לנתוני מסחר, לשינויים ולעסקאות שבוצעו בשוק בו הוא סוחר, באופן רציף ובזמן אמת. יש לציין כי מסחר אונליין מתבצע בשעות בהן מתקיים המסחר בבורסה ובאופן ישיר. לשם מסחר אונליין עצמאי דרוש מחשב, חיבור לרשת האינטרנט, סיסמא המונפקת על ידי חבר הבורסה ומערכת מסחר, אשר לרוב זמינות באתרי חברי הבורסה השונים.

מסחר אוטומטי בבורסת ת"א

עם העלייה בנגישות מסחר אונליין לכל המעוניין בכך, גילו המשקיעים כי עליהם לשבת שעות רבות מול מסך המחשב בצפייה לתנאי רכישה או מכירה מתאימים להשקעה. לכן, פותחה שיטת המסחר האוטומטי. לפי שיטה זו הסוחר מגדיר למערכת המסחר מראש באיזה תנאים הוא מעוניין לקנות או למכור ניירות ערך. במהלך שעות המסחר המערכת מצליבה בין נתוני המסחר בחיפוש אחת התנאים שהוגדרו לה. כאשר המערכת מזהה הזדמנויות לפי התנאים שהוגדרו לה, היא מבצעת את פקודות המסחר, כך שהסוחר לא צריך לשבת כל היום מול המחשב והמסחר מתבצע באופן אוטומטי ללא התערבותו פרט להזנת ההתניות למסחר בהתחלה. מסחר אוטומטי בבורסת ת"א מתבצע באמצעות מערכת המסחר FMR המיועדת למסחר אוטומטי.

לפי שאתה מתחיל לסחור, זכור כי ידע וניסיון הם אמצעים חשובים להגברת הסיכויים שלך להרוויח בבורסה. אל תהמר ללא מחשבה. השאר פרטים באתר וצוות המומחים במסחר יצרו איתך קשר וישמחו לעמוד לרשותך. השארת הפרטים אינה כוללת התחייבות מצדך, אז פנה אלינו עוד היום.

נגישות