דף הבית » לימודי מסחר » אפליקציה ללימוד מסחר

אפליקציה ללימוד מסחר

ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות גורמות לכך שאופי המסחר בשוק ההון משתנה כל הזמן. אם לפני כמה עשרות שנים רוב הוראות הקנייה והמכירה של ניירות הערך התבצעו באופן פיזי על ידי ברוקר שנכח בבורסה, הרי שאחרי הופעת האינטרנט המהיר, מספיקה הייתה רק נגישות למחשב אישי עם חיבור לרשת. כיום, לאור הפופולאריות של הטאבלטים והסמארטפונים, סוחר בבורסה יכול לבצע פעולות מכל מקום בעולם מן הטלפון הסלולארי על ידי שימוש באפליקציות מסחר (בתנאי שיש חיבור לאינטרנט).

מסחר וירטואלי בשוק ההון

כאשר אדם מחליט שהוא מעוניין להיכנס לתחום המסחר בשוק ההון, מומלץ שיעשה את זה בהדרגתיות ולא יקפוץ ישר למים העמוקים על ידי מסחר בכסף אמיתי. קודם כל עליו ללמוד את המושגים הבסיסיים על ידי קריאה בספרות, כניסה לפורומים שעוסקים בתהליך המסחר, האסטרטגיות השונות והמוצרים הפיננסיים שקיימים בשוק. קורסים פרונטאליים או מקוונים שמועברים על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון גם הם יכולים לסייע ולתת אינפורמציה חשובה לסוחרים מתחילים. בנוסף לכך, יש חשיבות גדולה לקביעת המטרות, התקציב והקצאת זמנים ברורים לעיסוק במסחר. המטרות לא צריכות להיקבע לטווחים של שבוע או חודש, אלא לתקופות ארוכות של שנה ויותר. הסוחר צריך לחשוב מהי התשואה שהוא מצפה לה – האם הוא רוצה לשמור על ערך כספו ולקבל אחוזים בודדים של תשואה בשנה? האם הוא מעדיף השקעה בסיכון גבוה וסיכוי לתשואות גבוהות של עשרות אחוזים? בהתאם למטרות המסחר, הסוחר המתחיל יוכל לבחור את המוצר הפיננסי להשקעה – אג"ח, מניות, מט"ח, אופציות ועוד. אם נתייחס לעניין התקציב, הרי שיש קשר בין הסכומים של הכסף המושקע לסוג ההשקעה שהסוחר יעדיף. הרי אם התקציב שלו עומד על 100 דולר, סביר להניח כי הוא יבחר באפשרויות השקעה עם תשואה וסיכון גבוה יותר (חוזים על הפרשים עם מינוף, אופציות ועוד)- זאת כי השקעות סולידיות יתנו לו רווח מינימאלי בלבד.

אפליקציה ללימוד מסחר

לאחר שהסוחר המתחיל כבר רכש ידע ראשוני על שוק ההון והחליט באילו ניירות ערך או מכשירים פיננסיים הוא מעוניין לסחור, זהו הזמן המתאים לצבור ניסיון מעשי. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא על ידי מסחר בכסף וירטואלי דרך המחשב האישי או האפליקציה בטאבלט או הסמארטפון. כמעט כל הברוקרים בישראל ובעולם מציעים כיום את האפשרות לפתוח חשבון דמו, להוריד אפליקציה שפותחה על ידם לסמארטפון ולהתחיל לסחור. בנוסף לכך, גם תוכנות מסחר פופולאריות כמו MetaTrader 4 זמינות להורדה בצורת אפליקציה וגם שם ישנה אופציה לכניסה דרך חשבון וירטואלי (בתנאי שהוא מקושר לברוקר שאליו כבר נרשמתם). אנו בפורטל המומחים למסחר נמצאים כאן בשבילך ונשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לאפליקציות ללימוד מסחר שקיימות בשוק. במידה ואתה רוצה לקבל אינפורמציה נוספת, השאר את פרטי ההתקשרות שלך בעמוד זה ואנו נדאג ליצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

נגישות