דף הבית » מסחר במניות » מסחר במניות אפל

מסחר במניות אפל

אפל היא חברה שנוסדה בשנת 1976 בעיר קופרטינו שבקליפורניה, ארה"ב, על ידי סטיב ג'ובס, סטיב ווזניאק ורונלד ריין. היא עוסקת כיום בעיקר בייצור מחשבים אישיים, מוצרי אלקטרוניקה, טלפונים סלולאריים ותוכנות מחשב. המוצרים המובילים של חברת אפל הם מחשבי ה-MACBOOK, טאבלטים מסדרת ה-IPAD וכמובן מכשירי הטלפונים מסדרת IPHONE.

שווי המניה של אפל היום עומד על כ-110 דולר והיא נסחרת בבורסה בארה"ב.

כיצד ניתן לבצע מסחר במניות אפל?

אם החלטתם להיכנס למסחר במניית אפל, יש לכם שתי דרכים עיקריות לעשות זאת. הדרך הראשונה היא פשוט לרכוש את המניה של אפל דרך ברוקר מסחר. ברוקר המסחר יכול להיות הבנק שלכם, בנק אחר או גם בית השקעות שיש לו גישה לבורסה האמריקאית, שם נסחרת המניה של החברה.

הדרך השנייה שבה אתם יכולים לרכוש את המניה של אפל, היא בצורה של חוזה CFD. חוזה CFD הוא מכשיר פיננסי על הפרשים שהפך להיות פופולארי בשנים האחרונות ובאמצעותו אתם יכולים לסחור גם בחלקי מניות ובצורה ממונפת. רכישת CFD נעשית גם דרך חברות מסחר באינטרנט וחברות למסחר במט"ח שאת הפרסומים שלהן ניתן לראות ברשת האינטרנט.

מניית אפל מסחר – יתרונות וחסרונות

רכישת מניות של אפל נחשבת להשקעה די בטוחה לטווח ארוך. המניה של אפל נמצאת בעליה מתמדת כבר מספר שנים, המוצרים שלה זוכים לפופולאריות עצומה בעולם והאנליסטים השונים צופים לה עתיד ורוד. אם להתייחס לתקופה האחרונה, ניתן לראות שהמכירות של ה-IPHONE החדש עולים על כל הציפיות ובמקומות שונים בעולם הביקוש עדיין עולה על ההיצע של המכשיר.

עם זאת, כמובן שהתשואה המתקבלת מהחזקת המניות של אפל היא בהתאם לסכום המושקע. לדוגמא, אם הייתם משקיעים אלף דולר ברכישת מניות אפל בתחילת השנה, כיום היו לכם כבר 1370 דולר. זוהי תשואה מצוינת למניה, אבל עליכם גם לזכור שכיום אפל היא אינה חברה קטנה בשלבים הראשונים שלה שמחכה להכפיל את הרווחים שלה בעשרות מונים. זוהי השקעה לטווח ארוך שיכולה להביא תשואה דו ספרתית לשנה בתנאי שהמוצרים שלה ימשיכו להוות הצלחה.

מסחר במניות אפל על ידי חוזה הפרשים (CFD)

על ידי מסחר דרך חוזה הפרשים, תוכלו להגיע לתשואות גבוהות הרבה יותר ללא צורך להשקיע סכומים גבוהים במניות. אם לדעתכם המניה של אפל תעלה בקרוב, תוכלו, למשל, להשקיע 110 דולר ולקנות מאה מניות של אפל במינוף של 1/100. הרווחים שלכם יהיו גבוהים פי מאה מרכישת מניה אך כמובן שגם הסיכונים גבוהים הרבה יותר גם כן והסיכוי שתפסידו את כספכם הוא גדול.

מסחר בחוזי הפרשים על מניות אפל ייעשה בעיקר לטווח קצר או קצר-בינוני ולא מיועד לטווח ארוך – זאת בגלל התנודתיות הגבוהה שמסכנת את ההשקעה הראשונית של הסוחר. אם אתם מעוניינים לנסות את מזלכם במסחר לטווח קצר במניית אפל, זוהי דרך טובה לבצע מסחר עם סכומים מינימאליים.

אם אתה מעוניין לבצע מסחר במניות אפל ומחפש דרכים לעשות זאת, אנו בפורטל המומחים למסחר נשמח לעזור לך ולהפנות אותך לאפיקי המסחר המתאימים בשבילך. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.

נגישות